Universalus, geros kainos ir kokybės DVR-8000HD

kaina: 86,60 €(299,01 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Universalus, geros kainos ir kokybės DVR-8000HD
Nė vienas nesame apsaugoti nuo nemalonių avarinių situacijų ir nuo piktybiškų kelių „erelių” išpuolių! Sakoma, atsarga gėdos nedaro, tad jeigu Jūs norite kad Jūsų artimasis jaustųsi saugus ir užtikrintas kelyje, nepraleiskite progos įsigyti sau, ar padaryti savo artimajam praktišką dovaną įsigyjant automobilinę vaizdo kamerą DVR-8000 HD, kuri patikimai užfiksuos eismo įvykio detales ir užkirs kelią ginčams!
DVR-8000HD kaina TIK 299 LT. Platesnė informacija *****
Šis vaizdo registratorius yra lengvas, tvirto korpuso, patogus su dieniniu/naktiniu įrašymu, naktinio pašvietimo funkcija. Kameros kampas 140 laipsnių, filmuoja priekį. Šis vaizdo registratorius judesio daviklį, kuris pradeda filmuoti, kai aptinkamas judantis objektas, kai nėra judančio objekto prietaisas dirba miego režime.
FULL HD rašymo kokybė, todėl užfiksuotas vaizdas bus aiškus, matomas, ryškus.
Šis naudingas vaizdo registratorius yra praktiškas dėl tvirto korpuso ir didelio apžvalgos kampo. Dėl klasikinio dizaino ir paprastų funkcijų naudoti šį prietaisą bus lengva ir paprasta! Tinka bet kuriai transporto priemonei.
Automobilinis vaizdo ir garso registratorius fiksuoja judėjimą kelyje, todėl šia kamera galėsite įrašyti kelių eismo taisyklių pažeidėjus, neteisėtus eismo dalyvių ar pareigūnų veiksmus, o įvykus eismo įvykiui ar nelaimei kelyje, visada turėsite aiškų ir patikimą įrodymą, jeigu avarinę situaciją sukėlęs vairuotojas arba pėstysis bandys išvengti atsakomybės. Šio registratoriaus nufilmuota medžiaga yra patikimas įrodymas pareigūnams, draudimo kompanijoms ar teismui.
Kelyje kiekvienas nori jaustis saugus, tad pasirūpinkite savo ir savo šeimos gerove DABAR. Kiekviename kelio posūkyje – nepraleiskite puikios progos ir įsigykite patikimą ir naudingą automobilinį vaizdo ir garso registratorių už išties puikią kainą!
Modelis: DVR-8000HD, KAINA 299,- NEMOKAMAS pristatymas visoje LIETUVOJE! Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.
Mob: *****, *****
Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.

universalus geros kainos ir - nuotrauka 1 universalus geros kainos ir - nuotrauka 2 universalus geros kainos ir - nuotrauka 3 universalus geros kainos ir - nuotrauka 4 universalus geros kainos ir - nuotrauka 5 universalus geros kainos ir - nuotrauka 6 universalus geros kainos ir - nuotrauka 7 universalus geros kainos ir - nuotrauka 8