Beglobės katės ieško namų

kaina: 0,29 €(1 Lt) vieta: Marijampolė

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Kas atsitinka , kai žmonės nepasivargina sterilizuoti augintinių? Štai jums net trys kartos katyčių, atkeliavusių prieglaudon :-( . Dvi mielos 2,5 mėnesių sesytės, žavinga rainai marga jų mamytė ir elegantiškoji trispalvė močiutė. Ir visos jos ieško savo naujų , nuolatinių namų . Galima pasidžiaugti bent tuo, kad net ir suaugę, susilaukę atžalų katės yra jaunos, nes ne taip kaip žmonės, kačių pasaulyje jos patampa močiutėmis gana ankstyvame amžiuje. Žinoma, abi mažylės greitai, jau po savaitės rado naujus šeimininkus. Tad rūpestėlis liko tik dėl jų mamytės ir "močiutės".
Abi katės mėgsta žmogaus draugiją, moka mėgautis švelniu glostymu, nukirmintos, tvarkingai daro į dėžutę, taigi tetrūksta tik mylinčių šeimininkų šioms draugiškoms būtybėms. Paskambink tel. ***** ir bent vienai dūšelei padėk tapti pačia laimingiausia šioje žemėje ;-)
Marijampolė
Abi katytės STERILIZUOTOS
beglobes kates iesko namu - nuotrauka 1 beglobes kates iesko namu - nuotrauka 2 beglobes kates iesko namu - nuotrauka 3 beglobes kates iesko namu - nuotrauka 4 beglobes kates iesko namu - nuotrauka 5 beglobes kates iesko namu - nuotrauka 6 beglobes kates iesko namu - nuotrauka 7 beglobes kates iesko namu - nuotrauka 8