POILSIS DRUSKININKŲ SENAMIESTY PRIE VIJŪNĖLĖS EŽERO

kaina: 35 €(120,85 Lt) vieta: žemėlapisDruskininkai, Klonio g.18A

Skelbimo galiojimas baigėsi!

TRUMPALAIKE NUOMA KELIOMS VALANDOMS !!! !!
Poilsiui Druskininkų senamiestyje jaukiam Jūsų poilsiui išnuomojamas 2 kambarių butas naujos statybos name (45 kv.m.) su atskiru įėjimu, su naujais baldais, buitine technika, kabeline tv (svetainėje ir miegamajame). Prie namo - automobilių stovėjimo aikštelė. KAINA APIE 35 € para, priklauso nuo dienų ir žmonių skaičiaus. Į kainą įskaičiuota: internetas, patalynė, rankšluosčiai, chalatai. Taip pat rasite plaukų džiovintuvą, lyginimo lentą, lygintuvą, skalbimo mašiną ir kitus daiktus reikalingus buityje. Jums pageidaujant galime išrašyti Dovanų čekius (tartis iš anksto). Yra vieta laikyti dviračius (leidžiame naudotis sandėliuku). Už papildomą mokestį priimame poilsiauti su augintiniais (perspėti iš anksto).
3 min kelio iki Belorus sanatorijos ir vandens parko, šalia boulingo klubas , taip pat teniso kortai. 2 min kelio iki parko, stacionarių lauke įrengtų, nemokamų treniruoklių, Vijūnėlės bei Druskonio ežerų ir "Forto" kavinės. 3 min iki Druskininku gydyklų. Netoliese Snow arena.
NUOLAIDOS:
Grand SPA Lietuva - 15% ;
Druskininkų Gydyklos - 10% ;
Vandenlenčių parko trąsoms - 20% ;
Masažo salonas “Saulės takas – individualiai pagal pasirinktą pslaugą;
Kavinė “Senasis Nemunas - 5% ;
Kavinė „House“ - 10%;
One nuotykių parkas - 10%.
MALONIAI KVIEČIAME PAS MUS PAILSĖTI :)
SKAMBINTI *****
Facebook: Jaukus Butas
El. p. *****
Tiklapis: *****
poilsis druskininku senamiesty - nuotrauka 1 poilsis druskininku senamiesty - nuotrauka 2 poilsis druskininku senamiesty - nuotrauka 3 poilsis druskininku senamiesty - nuotrauka 4 poilsis druskininku senamiesty - nuotrauka 5 poilsis druskininku senamiesty - nuotrauka 6 poilsis druskininku senamiesty - nuotrauka 7 poilsis druskininku senamiesty - nuotrauka 8