Puiki kalėdinė dovana Vaizdo registratorius DVR-6000S

kaina: 106,87 €(369 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Puiki kalėdinė dovana Vaizdo registratorius DVR-6000S
Nė vienas nesame apsaugoti nuo nemalonių avarinių situacijų ir nuo piktybiškų kelių „erelių” išpuolių! Sakoma, atsarga gėdos nedaro, tad jeigu Jūs norite kad Jūsų artimasis jaustųsi saugus ir užtikrintas kelyje, nepraleiskite progos padaryti savo artimąjam praktišką kalėdinę dovaną įsigyjant automobilinę vaizdo kamerą DVR-6000L, kuri patikimai užfiksuos eismo įvykio detales ir užkirs kelią ginčams!
DVR-6000S kaina TIK 369LT. Platesnė informacija *****
Šis vaizdo registratorius turi4GB VIDINĘ ATMINTĮ, didelį NET 140 laipsnių apžvalgos kampą, o atminties kortelės palaikymas net iki 64GB.
AUKŠTA video ir foto įrašymo kokybė, todėl užfiksuotas vaizdas bus aiškus, matomas, ryškus.
GPS sensorius automatiškai išsaugo vaizdą po kritimo ar padėties pasiketimo. Šis GPS sensorius skirtas matuoti transporto priemonės pagreitį.
Ši naudinga dovanėlė yra praktiška, itin maža dėl saugumo, netrukdo vairavimui. Dėl klasikinio dizaino ir paprastų funkcijų naudoti šį prietaisą bus lengva ir paprasta!
Automobilinis vaizdo ir garso registratorius fiksuoja judėjimą kelyje, todėl šia kamera galėsite įrašyti kelių eismo taisyklių pažeidėjus, neteisėtus eismo dalyvių ar pareigūnų veiksmus, o įvykus eismo įvykiui ar nelaimei kelyje, visada turėsite aiškų ir patikimą įrodymą, jeigu avarinę situaciją sukėlęs vairuotojas arba pėstysis bandys išvengti atsakomybės. Šio registratoriaus nufilmuota medžiaga yra patikimas įrodymas pareigūnams, draudimo kompanijoms ar teismui.
Kelyje kiekvienas nori jaustis saugus, tad pasirūpinkite savo ir savo šeimos gerove DARAB. Kiekviename kelio posūkyje – nepraleiskite puikios progos ir įsigykite patikimą ir naudingą automobilinį vaizdo ir garso registratorių už išties puikią kainą!
Modelis: DVR-6000S, KAINA 369,- NEMOKAMAS pristatymas visoje LIETUVOJE! Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.
Mob: *****, *****
Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
puiki kaledine dovana vaizdo - nuotrauka 1 puiki kaledine dovana vaizdo - nuotrauka 2 puiki kaledine dovana vaizdo - nuotrauka 3 puiki kaledine dovana vaizdo - nuotrauka 4 puiki kaledine dovana vaizdo - nuotrauka 5 puiki kaledine dovana vaizdo - nuotrauka 6 puiki kaledine dovana vaizdo - nuotrauka 7 puiki kaledine dovana vaizdo - nuotrauka 8