Mikroautobusu nuoma kelionems MB Viano/Vito

kaina: 0,29 €(1 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Mikroautobusų nuoma. Žiemos sezonui, kviečiame rezervuotis mikroautobusus kelionėms į kalnus. Jums neteks rūpintis papildomą įranga automobiliui, nes mes pasirūpinsime už Jus. Periodui nuo ***** dienų navigacinė sistema, stogo bagažinės laikikliai*****THULE*****, stogo bagažinė *****THULE***** bei grandinės ant ratų *****THULE***** suteiksime nemokamai. Išrašysime sąskaitas.


Mikroautobusai Mercedes*****Benz Viano yra išskirtinio komforto, kuriuose yra įrengtos ypač patogios sėdynės ir jos valdomos individualiai, automatinės pavarų dėžės, galingi bet ekonomiški varikliai, klimato kontrolė. Mūsų siūlomas Mercedes*****benz Vito yra spec. komplektacijos, todėl keleivių sėdynės yra valdomos taip pat individualiai. Automobiliai turi KASKO ir ĮTPVCA draudimus bei pagalbą kelyje, todėl tai yra geriausias Jūsų pasirinkimas.

Mercedes*****Benz Viano Long CDI *****.***** dyzelinas/ automatas,natūrali oda *****
Mercedes*****Benz Viano Long CDI *****.***** dyzelinas/automatas, natūrali oda *****
Mercedes*****Benz Vito CDI *****.***** Extra long dyzelinas/automatas, salonas*****oda *****

Su nuomos sąlygomis ir kita informacija galite susipažinti musų puslapyje:
www.autonuomafaster.lt 
Tel. *****
mikroautobusu nuoma kelionems - nuotrauka 1 mikroautobusu nuoma kelionems - nuotrauka 2 mikroautobusu nuoma kelionems - nuotrauka 3 mikroautobusu nuoma kelionems - nuotrauka 4