Mikroautobusu nuoma kelionems i kalnus

kaina: 0,29 €(1 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Mikroautobusų nuoma. Tiems kas vertina kokybę, patogias atostogų keliones ir supranta, kad pati žemiausia kaina tai nėra geriausias pasirinkimas, kviečiame nuomotis mūsų mikroautobusus. Mercedes-Benz Viano/Vito yra patikimi ir patogūs, aukščiausios klasės mikroautobai. Mūsų Jums siūlomos kainos tikrai bus Jums priimtinos.

Jums neteks rūpintis papildomą įranga automobiliui, nes mes pasirūpinsime už Jus. Periodui nuo 10 dienų navigacinė sistema, stogo bagažinės laikikliai(THULE), stogo bagažinė (THULE) bei grandinės ant ratų (THULE) suteiksime nemokamai. Išrašysime sąskaitas.

Mikroautobusai Mercedes-Benz Viano yra išskirtinio komforto, kuriuose yra įrengtos ypač patogios sėdynės ir jos valdomos individualiai, automatinės pavarų dėžės, galingi bet ekonomiški varikliai, klimato kontrolė. Mūsų siūlomas Mercedes-benz Vito yra spec. komplektacijos, todėl keleivių sėdynės yra valdomos taip pat individualiai. Automobiliai turi KASKO ir ĮTPVCA draudimus bei pagalbą kelyje, todėl tai yra geriausias Jūsų pasirinkimas.Mercedes-Benz Viano Long CDI 3.0 dyzelinas/ automatas,natūrali oda 7(6+1)
Mercedes-Benz Viano Long CDI 2.2 dyzelinas/automatas, natūrali oda 8(7+1)
Mercedes-Benz Vito CDI 2.2 Extra long dyzelinas/automatas, salonas-oda 9(8+1)

Su nuomos sąlygomis ir kita informacija galite susipažinti musų puslapyje:
*****
Tel. *****
mikroautobusu nuoma kelionems - nuotrauka 1 mikroautobusu nuoma kelionems - nuotrauka 2 mikroautobusu nuoma kelionems - nuotrauka 3 mikroautobusu nuoma kelionems - nuotrauka 4