AKCIJA ***** LT!!!! *****" NAVIGACIJA IHEX*****HD

kaina: 80,22 €(276,98 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

AKCIJA ***** LT!!!! NAVIGACIJA IHEX*****HD – SUPER GREITIS
NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS garantuoja patikimą GPS prietaiso veikimą, o AUKŠTI techniniai duomenys leis naudoti prietaisą ne tik šiandien, bet ir ateityje.
LABAI AUKŠTA EKRANO RAIŠKA, DVIEJŲ BRANDUOLIŲ PROCESORIUS, ***** GB VIDINĖ ATMINTIS, RAM ***** MB, FM MODULIATORIUS, PILNAI LIETUVIŠKAS VALDYMAS*****SUDERINTA SU VISOS EUROPOS ŽEMĖLAPIAIS
IHEX*****HD TIK *****LT. Suteikiama ***** mėn. GARANTIJA.
Platesnė informacija apie šią navigacinę sistema www.pirkciau.lt 

GREITIS – GALINGAS dviejų branduolių NET ***** Mhz procesorius leis nesirūpinti ilgų kelionių planavimu ir sudėtingų, ilgų maršrutų skaičiavimas taps toks spartus, kad Jūs liksite patenkinti savo pirkiniu ir kelione.
Šio perspektyvaus GPS prietaiso dar vienas privalumas tai DAUG ATMINTIES NET iki *****GB!!! Žemėlapiai sensta, atsiranda jų papildymų, jie užima daugiau atminties navigacijoje, šiame spartuolyje jos niekada nepritrūks, todėl žemėlapius atnaujinsite be jokio vargo kada panorėję.
EKRANAS – IHEX*****HD turi didelios raiškos *****,***** colių LED liečiamą ekraną. Dėka aukštos rezoliucijos "***** x *****“ px. Jūsų matomas vaizdas ekrane dar ryškesnis, matomesnis, aiškesnis.
LENGVAS NAUDOJIMAS ***** Jūsų patogumui ***** valdymas navigatoriuje itin paprastas, greitai ir lengvai galėsite susirasti kelionės metu degalines, stovėjimo aikšteles, parduotuves ar kitas Jus dominančias lankytinas vietas.
IHEX*****HD suderintas su IGO PRIMO programine įranga bei visos Europos žemėlapiais. Galėsite važiuoti po visą Europą ***** nevaržydami savęs. Taip pat važiavimo metu būsite perspėjami apie greičio matuoklius kelyje, garsinėmis ir vaizdinėmis instrukcijomis. Savarankiškas įspėjimų įjungimas/išjungimas apie įspėjamuosius ženklus. Kelių tikslų *****taškų***** planavimas, Kelionės įrašymas į atmintį, Būklės informacija apie adresus pažymėjus tašką bet kurioje žemėlapio plotmėje, Informacija apie kelionės laiką, atstumą, momentinį greitį. Pasirinkto maršruto demonstravimas, Kompasas, Automatinė nakties rėžimo funkcija neakins ir netrukdys vairavimui. Galimybė planuoti maršrutą Greituoju, Trumpuoju, Lengvuoju metodu. Dvimatis/Trimatis vaizdas *****D*****D, įspėja apie stovinčias greičio kameras, greičio viršijimą.
Modelis: IHEX*****HD , KAINA DABAR TIK *****,*****LT. NEMOKAMAS pristatymas visoje LIETUVOJE! Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Suteikiame garantijas, Išrašome PVM sąskaitą*****faktūrą.
Mob: *****, *****
Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.lt 
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus *****, Šiauliai.
akcija 244 lt 5 navigacija - nuotrauka 1 akcija 244 lt 5 navigacija - nuotrauka 2 akcija 244 lt 5 navigacija - nuotrauka 3 akcija 244 lt 5 navigacija - nuotrauka 4 akcija 244 lt 5 navigacija - nuotrauka 5 akcija 244 lt 5 navigacija - nuotrauka 6 akcija 244 lt 5 navigacija - nuotrauka 7