USB GPS IŠORINĖ ANTENA NEŠIOJAMIEMS KOMPIUTERIAMS

kaina: 28,67 €(98,99 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

USB GPS IŠORINĖ ANTENA NEŠIOJAMIEMS KOMPIUTERIAMS
Nešiojamų kompiuterių USB GPS perduoda GPS duomenis į nešiojamus kompiuterius. Tai naujas, patikimiausias, greičiausias perduodamų signalų GPS imtuvų. 4800 "boudus" per sekundę keičia šis įrenginys į 9600. USB GPS perduoda GPS duomenis į nešiojamus kompiuterius. USB GPS imtuvas yra puikus technologijų ir dizaino derinys. Labai jautrus ir tikslus GPS imtuvas.
Lengvai instaliuojasi ir greitai iš savo kompiuterio padarysite GPS navigatorių. Labai patogus tvirtinimas, magnetu pritvirtinamos prie panelės, stiprus signalo priėmėjas užtikrina greitą ir patikimą GPS signalo priėmimą ir palaikymą.
USB GPS imtuvas tinka visiems nešiojamiems kompiuteriams. Suderintos su visomis populiariomis programomis (Automapa, IGO, Autoroute, PTV ir k.t.). Programas taip pat galime įdiegti.
USB GPS imtuvo KAINA – 99,- LT.
Garantija 12 mėn. Pristatome visoje LIETUVOJE nemokamai!
Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. IŠRAŠOME PVM SĄSKAITĄ FAKTŪRĄ!
Mob: *****, *****. Daugiau informacijos ir galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje *****
Visas prekes bei remonto paslaugas galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje, esančioje Vilniaus 230, Šiauliai adresu.
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.
usb gps isorine antena - nuotrauka 1 usb gps isorine antena - nuotrauka 2 usb gps isorine antena - nuotrauka 3 usb gps isorine antena - nuotrauka 4 usb gps isorine antena - nuotrauka 5 usb gps isorine antena - nuotrauka 6 usb gps isorine antena - nuotrauka 7