Vandens jonizatorius

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

PUREPRO ® Vandens Jonizatoriai
Natūralus antioksidantas
Neigiamas ORP (-150...-250 mV) - nusako, kad šarminiame vandenyje yra laisvų elektronų, t.y. elektronų, kurie gali būti atiduodami. Ši savybė labai efektyviai pasireiškia neutralizuojant ypač žalingą laisvųjų radikalų poveikį.
Šarmina organizmą
Šarminės pH reikšmės 8,5 - 9,5 labiausiai atitinka organizmo vidinės terpės parametrus. Šarminiame vandenyje yra rūgštinių atliekų neutralizavimui reikalingi šarminių metalų (kalcio, magnio, kalio, natrio) ir neigiami hidroksilo jonai OH-.
Tiesiogiai įsisavinamas
Mažesni molekuliniai dariniai. Šarminio vandens molekulės yra susijungusios į gerokaimažesnius (5-6 molekulės) darinius nei paprasto geriamo vandens (10 - 13 molekulių). Todėl šarminis vanduo iš karto praeina pro ląstelių membranas ir tiesiogiai dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose.
Takesnis
Mažesnis paviršiaus įtempimas. Šarminio vandens paviršiaus įtempimas beveik du kartusmažesnis, nei vandentiekio. Tai reiškia, kad šarminis vanduo yra takesnis, „drėgnesnis".
Daugiau deguonies
Padidintas deguonies kiekis. Šarminiame vandenyje vyrauja neigiami OH- jonai t.y. jame randasi vienintelis vandens molekulėje esantis deguonies atomas. Taigi, ir geriant šarminį vandenį, į organizmą patenka papildomai deguonies. Kur deguonis, ten ir gyvybė, energija.
vandens jonizatorius - nuotrauka 1 vandens jonizatorius - nuotrauka 2 vandens jonizatorius - nuotrauka 3