AKCIJA!!! TIK 277 LT už sunkvežiminę navigaciją!!!!

kaina: 80,22 €(276,98 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

AKCIJA!!! TIK 277 LT už sunkvežiminę navigaciją!!!!
5,0“ colių LED HD kokybės automobilinė / sunkvežiminė GPS navigacinė sistema IHEX-9090HD

KAINA TIK 277LT. Platesnė informacija *****

LABAI AUKŠTA REZOLIUCIJA, 4 GB VIDINĖ ATMINTIS, RAM 128 MB, FM MODULIATORIUS, NAUJOS KARTOS DVIEJŲ BRANDUOLIŲ PROCESORIUS 600 MHz. SUDERINTA SU IGO PAŽANGIAJA PROGRAMINE ĮRANGA.

Pasirinkus norimą sunkiasvorį transportą, galima susivesti papildomus parametrus: vilkiko svorį, aukštį, ilgį, ašies apkrovą, krovinį, didžiausią leistiną greitį, tarpinius taškus iki Jūsų suplanuoto galutinio tiklso. Visi šie suvesti duomenys yra įvertinami planuojant jūsų maršrutą. Suvedus duomenis ir kelionės maršrutą Jūsų gausite aiškią informaciją apie kelionę, jos trukmę, lankytinas vietas, kelius.
Tinkamai suvedus visus sunkvežimio parametrus, ši GPS navigacija Jūsų kelionėje neklaidins. Rodys kelią tik sunkiąjam tranpsortui pritaikytais keliais, gatvėmis ir nepateksite į nemalonią situaciją. Jūs savo kelionės tikslą pasieksite be jokių rūpesčių.

IHEX-9090HD suderintas su IGO PRIMO programine įranga bei visos Europos žemėlapiais. Galėsite važiuoti po visą Europą - nevaržydami savęs. Savarankiškas įspėjimų įjungimas/išjungimas apie įspėjamuosius ženklus. Kelių tikslų (taškų) planavimas, Kelionės įrašymas į atmintį, Būklės informacija apie adresus pažymėjus tašką bet kurioje žemėlapio plotmėje, Informacija apie kelionės laiką, atstumą, momentinį greitį. Pasirinkto maršruto demonstravimas, Kompasas, Automatinė nakties rėžimo funkcija neakins ir netrukdys vairavimui. Galimybė planuoti maršrutą Greituoju, Trumpuoju, Lengvuoju metodu. Dvimatis/Trimatis vaizdas 2D-3D, greičio viršijimą.
Navigacija IHEX 9090HD Truck:
- Turi 5 colių liečiamą didelį, (800 x 480 rezol.) ekraną, didelę 4GB vidinę atmintį;
- Greitas 600 Mhz SirfAtlas V procesorius, operatyvioji atmintis net 128 RAM;
- Lietuviškas meniu, lietuviški balsai, paprastas valdymas, juostų rodymas, radarų perpėjimai kelyje;
- Galima klausytis muzikos, žiūrėti filmus. Taip pat galima nuotraukų peržiūra.

IŠSKIRTINĖS ŠIOS PUIKIOS NAVIGACIJOS SAVYBĖS: GALINGAS PROCESORIUS (600 Mhz), 4 GB VIDINĖ ATMINTIS, GALINGA BATERIJA, LABAI PLONA, JAUTRUS IMTUVAS! Navigacija visiškai nauja! NAVIGACIJA IŠBANDYTA IR TINKAMA NAUDOTI! Suteikiama 12 mėnesių garantija! Pristatymas į visus Lietuvos miestus NEMOKAMAS! NEMOKAMAS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMAS, NEMOKOMOS KONSULTACIJOS!

MODELIS: IHEX-9090HD. KAINA 277 LT+NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE.
Mob: *****, *****
DAUGIAU INFORMACIJOS arba galima tiesiogiai įsigyti internetinėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
akcija tik 277 lt uz - nuotrauka 1 akcija tik 277 lt uz - nuotrauka 2 akcija tik 277 lt uz - nuotrauka 3 akcija tik 277 lt uz - nuotrauka 4 akcija tik 277 lt uz - nuotrauka 5 akcija tik 277 lt uz - nuotrauka 6