AKCIJA!!! TIK ***** LT už sunkvežiminę navigaciją!!!!

kaina: 80,22 €(276,98 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

AKCIJA!!! TIK ***** LT už sunkvežiminę navigaciją!!!!
*****,*****“ colių LED HD kokybės automobilinė / sunkvežiminė GPS navigacinė sistema IHEX*****HD

KAINA TIK *****LT. Platesnė informacija www.pirkciau.lt 

LABAI AUKŠTA REZOLIUCIJA, ***** GB VIDINĖ ATMINTIS, RAM ***** MB, FM MODULIATORIUS, NAUJOS KARTOS DVIEJŲ BRANDUOLIŲ PROCESORIUS ***** MHz. SUDERINTA SU IGO PAŽANGIAJA PROGRAMINE ĮRANGA.

Pasirinkus norimą sunkiasvorį transportą, galima susivesti papildomus parametrus: vilkiko svorį, aukštį, ilgį, ašies apkrovą, krovinį, didžiausią leistiną greitį, tarpinius taškus iki Jūsų suplanuoto galutinio tiklso. Visi šie suvesti duomenys yra įvertinami planuojant jūsų maršrutą. Suvedus duomenis ir kelionės maršrutą Jūsų gausite aiškią informaciją apie kelionę, jos trukmę, lankytinas vietas, kelius.
Tinkamai suvedus visus sunkvežimio parametrus, ši GPS navigacija Jūsų kelionėje neklaidins. Rodys kelią tik sunkiąjam tranpsortui pritaikytais keliais, gatvėmis ir nepateksite į nemalonią situaciją. Jūs savo kelionės tikslą pasieksite be jokių rūpesčių.

IHEX*****HD suderintas su IGO PRIMO programine įranga bei visos Europos žemėlapiais. Galėsite važiuoti po visą Europą ***** nevaržydami savęs. Savarankiškas įspėjimų įjungimas/išjungimas apie įspėjamuosius ženklus. Kelių tikslų *****taškų***** planavimas, Kelionės įrašymas į atmintį, Būklės informacija apie adresus pažymėjus tašką bet kurioje žemėlapio plotmėje, Informacija apie kelionės laiką, atstumą, momentinį greitį. Pasirinkto maršruto demonstravimas, Kompasas, Automatinė nakties rėžimo funkcija neakins ir netrukdys vairavimui. Galimybė planuoti maršrutą Greituoju, Trumpuoju, Lengvuoju metodu. Dvimatis/Trimatis vaizdas *****D*****D, greičio viršijimą.
Navigacija IHEX *****HD Truck:
***** Turi ***** colių liečiamą didelį, ***** x ***** rezol.***** ekraną, didelę *****GB vidinę atmintį;
***** Greitas ***** Mhz SirfAtlas V procesorius, operatyvioji atmintis net ***** RAM;
***** Lietuviškas meniu, lietuviški balsai, paprastas valdymas, juostų rodymas, radarų perpėjimai kelyje;
***** Galima klausytis muzikos, žiūrėti filmus. Taip pat galima nuotraukų peržiūra.

IŠSKIRTINĖS ŠIOS PUIKIOS NAVIGACIJOS SAVYBĖS: GALINGAS PROCESORIUS ***** Mhz*****, ***** GB VIDINĖ ATMINTIS, GALINGA BATERIJA, LABAI PLONA, JAUTRUS IMTUVAS! Navigacija visiškai nauja! NAVIGACIJA IŠBANDYTA IR TINKAMA NAUDOTI! Suteikiama ***** mėnesių garantija! Pristatymas į visus Lietuvos miestus NEMOKAMAS! NEMOKAMAS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMAS, NEMOKOMOS KONSULTACIJOS!

MODELIS: IHEX*****HD. KAINA ***** LT*****NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE.
Mob: *****, *****
DAUGIAU INFORMACIJOS arba galima tiesiogiai įsigyti internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.lt 
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti adresu Vilniaus *****, Šiauliai.
akcija tik 277 lt uz - nuotrauka 1 akcija tik 277 lt uz - nuotrauka 2 akcija tik 277 lt uz - nuotrauka 3 akcija tik 277 lt uz - nuotrauka 4 akcija tik 277 lt uz - nuotrauka 5 akcija tik 277 lt uz - nuotrauka 6