Svetainių talpinimas, dedikuoti serveriai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Optimalumas, patikimumas, pagalba ir lankstumas. Tai raktažodžiai, apibūdinantys mūsų verslo logiką. Siūlome nepermokėti užsakant tai, kuo galbūt niekada nesinaudosite, garantuojame stabilų serverių veikimą, konsultaciją, pagalbą ir nuolatinį prisitaikymą prie jūsų poreikių.

#1 Optimalumas
Jei talpinama svetainė maža, bet gausiai lankoma, siūlome didesnį duomenų srautą. Tuo tarpu jei talpinami dideli kiekiai informacijos, bet jie skirti siauram vartotojų ratui, jums reikės daugiau vietos serveryje. Interaktyvioje užsakymo formoje atskirai pasirinksite visus pagrindinius parametrus – serverio galingumą, PHP versiją, RAM, duomenų srautą, talpumą, IP adresų kiekį, failų atsarginių kopijų darymų ir tikrinimo nuo virusų dažnumą.
Įprastai hostingo paslaugas siūlančios kompanijos pateikia tik iš anksto paruoštus planus.

#2 Patikimumas
Jūsų svetainė talpinama serveryje kartu su kitomis, besinaudojančiomis bendrais resursais, tačiau kiekviena yra izoliuota savo kataloge. Vienai jų sulaukus didesnio nei numatyta lankytojų skaičiaus ir išnaudojus maksimalų pasirinktų resursų kiekį (tai įtakoti gali tiek reklama, tiek kompiuterinė ataka prieš svetainę) ji yra užblokuojama, tad kiti vartotojai nejaučia jokių sutrikimų.

#3 Pagalba ir lankstumas
Abejojantiems, kokia svetainė geriausiai atitiktų esamus poreikius, suteikiame išsamią konsultaciją. Jiems pasikeitus bet kuriuo metu savo užsakymą galima koreguoti.
*****
svetainiu talpinimas dedikuoti - nuotrauka 1