Bevielis veidrodis su parkavimosi sistema TIK 229 LT

kaina: 66,32 €(228,99 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Bevielis veidrodis su parkavimosi sistema TIK 229 LT
LED BEVIELIS VEIDROSIS SU PARKAVIMOSI SISTEMA UŽ 229 LT
Įspūdingas akcijų metas: ***** Visos prekės už ypatingai gerą kainą. Prekių kokie ribotas!!! UAB “REGO TECH” atsako už prekių kokybę bei pristatymą visoje Lietuvoje!
Ekranas: Veidrodis su integruotu spalvotu LED ekranu.
Jutikliai: Juodi/Sidabriniai/Kitos spalvos.
Jutiklių skaičius: 4 vnt.
Jutiklių laidas: 2.5 metrai.
Aptikimo atstumas: 0.3-2.0 metrų.
Garantija: 6 mėn.
NAUJOS KARTOS DAUGIAFUNKCINIS VEIDRODIS SKIRTAS SAUGIAM, MALONIAM VAIRAVIMUI. Veidrodyje ne tik matysite realų galinį vaizdą, bet ir informaciją, skirtą kliūčiai perspėti. Jutikliai perspėja signalu apie artėjančią kliūtį, esančią automobilio gale. Veidrodyje matysite atstumą iki kliūties ir automobilio pusę, kuri artėja prie kliūties. Labai lengvas prietaiso instaliavimas. Veidrodis tvirtinamas ant originalaus veidrodžio. Prietaise yra slankikliai, kuriais lengvai uždėsite ant įvairių dydžių veidrodžių. Veidrodis yra bevielis, tad nereikės temti laidų per visą automobilio saloną. Sistema pradeda veikti užvedus automobilį. Veidrodis su parkavimosi sistema skiriasi nuo įprastų parkavimosi sistemų tuo, kad vienoje vietoje matysite realų galinį vaizdą ir skaitmeninę informaciją, skirtą kliūties atstumo įvertinimui. Veidrodis su parkavimosi sistema mažiausiai pastebimas "ilgapirščiams".
Šalčiui bei vandeniui atsparūs jutikliai. 4 vienetai skirti automobilio galui. Spalva – juoda, sidabrinė, kitos spalvos.
LED ekranas. Rodomas atstumas iki kliūties metrais. Rodoma automobilio pusė, kuri artėja prie kliūties. Yra 4 LED spalvų pozicijos.
Pavojaus perspėjimas Bi-Bi-Bi signalas keturių skirtingų ilgių signalas. Kuo arčiau kliūties, tuo vientisesnis garsas.
PRIEDAI: LED veidrodis, 4 galiniai parkavimosi jutikliai, zumeris, grąžtai jutikliams, valdymo blokas, veidrodžio maitinimo laidas į 12V, valdymo bloko maitinimo laidas, instrukcija, dėžutė.
Prietaisas naujas, ištestuotas ir paruoštas naudojimui!!!
Modelis PMP-170. KAINA 229,- LT su NEMOKAMU pristatymu visoje Lietuvoje. IŠRAŠOME PVM SĄSKAITĄ-FAKTŪRĄ!
Mob: *****
Daugiau informacijos: *****
bevielis veidrodis su - nuotrauka 1