Battlefield 3 EU

kaina: 11,30 €(39,02 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

3-oji „Battlefield“ serijos dalis. Visų ilgai laukta dalis po 2-osios pasisekimo, atkeliauja su įspūdinga naujiena – „Frostbite 2“ technologija. Ši dieviška technologija yra pagrindinis „Battlefield 3“ varikliukas, kurio dėka žaidimo animacija, destrukcija, apšvietimas, objektai ir garsas – iškeliami į naujas aukštumas.

Žaidimo pranašumai:
 Pajuskite realų kovos jausmą - jauskite kulkų ir sprogimų poveikį, tempkite savo sužeistus bendražygius į saugias vietas ir išsipakuokite savo ginklus beveik bet kurioje žaidimo pasaulio vietoje.
 Neprilygstama transporto sistema - žaidimo tinkle jausmą sustiprina itin įspūdingi transporto išradimai, kurie valdomi lygiai taip, kaip tikrovėje - valdykite naikintuvus, karo mašinas ir vandens transportą.
 Miestietiškas karo fonas - pamatykite įžymias ir nematytas JAV, vidurio rytų ir Europos vieteles, taip pat ir klaustrofobines gatves, milžiniškus prekybos rajonus ir atviras, automobilių nepravažinėtas lygumas, kovojant už savo rytojų karo lauke.
 Kitos, šio žaidimo serijų fanų pamėgtos galimybės taip pat suteikia žaidimui smagią atmosferą. Viena iš jų - 64 žaidėjų palaikymas tinkle visose platformose.

Daugiau informacijos: ***** arba telefonu: *****


Atsiliepimai apie mūsų svetainę:
*****

Raktazodziai: battlefield 3 zaidimas, naujas battlefield 3 zaidimas
battlefield 3 eu - nuotrauka 1 battlefield 3 eu - nuotrauka 2 battlefield 3 eu - nuotrauka 3 battlefield 3 eu - nuotrauka 4