KALĖDINĖS IR NAUJAMETINĖS PREKĖS INTERNETU – KALĖDA.LT

kaina: 0,29 €(1 Lt) vieta: Mažeikiai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

KALĖDA.LT – tai pirmoji ir didžiausia Lietuvoje specializuota Kalėdinių ir Naujametinių prekių e-parduotuvė. Ištisus metus prekiaujame ir geriausiomis kainomis siūlome įsigyti:
Kalėdų eglutės: įvairių dydžių, nebrangios, kokybiškos dirbtinės kalėdinės eglės. Kalėdinės eglutės su LED lemputėmis.
LED lempučių šviesos girliandos: taupančios elektros energiją, ryškios, įvairių spalvų LED šviesos diodų lauko ir vidaus girliandos. LED lempučių tinklai ir juostos. 3D erdvinės šviesos figūros, LED medeliai ir kitos LED dekoracijos. LED varvekliai ir kitokie pastatų, namo arba kiemo šviesos bei apšvietimo efektai.
Rankų darbo eglutės žaisliukai: išskirtiniai, rankų darbo stikliniai kalėdiniai žaisliukai bei originalūs papuošimai Kalėdų eglutei.
Nebrangūs eglutės žaisliukai ir žaisliukų rinkiniai: įvairūs žaisliukai eglutės puošimui, figūriniai žaisliukai ir burbulai iš plastiko bei kita Kalėdinė, Naujametinė ir šventinė atributika.
Prekės skirtos renginiams, vakarėliams ir jų šventiniam apipavidalinimui: konfeti patrankos, barstomas konfeti ir serpantinai, pliauškynės, bengališkos ugnelės, torto fontanai.
Pirotechnika ir fejerverkai: nedidėli, gražūs ir efektingi šventiniai fejerverkai, fejerverkai gimtadieniui, vestuvėms, jubiliejui, naujųjų metų sutikimui, fejerverkų baterijos, saliutai ir ugnies fontanai.
Prekės patalpų bei šventinio stalo dekoravimui: eglišakių girliandos, advento vainikėliai, žvakės ir žvakidės, kitos šventinės dekoracijos.
Visa tai kas yra reikalinga tam, kad pasiruoštumėte gražiausioms metų šventėms ir dar daug įdomių dalykų Jūs atrasite elektroninėje parduotuvėje adresu: *****
Pastoviems klientams ir partneriams taikome nuolaidas. Išrašome sąskaitas faktūras.
Parduotuvė: *****
El.paštas: *****
Mob.Tel.: *****
Facebook: *****
kaledines ir naujametines - nuotrauka 1 kaledines ir naujametines - nuotrauka 2 kaledines ir naujametines - nuotrauka 3 kaledines ir naujametines - nuotrauka 4