Farming Simulator ***** ***** ***** Lt *****Steam, Angliška*****

kaina: 11,30 €(39,02 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Farming Simulator ***** / Landwirtschafts*****simulator *****

Išleidimo data: ***** m. spalio ***** d.
Kalbos: anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, rusų

Apie žaidimą
Farming Simulator ***** – Nr.***** ūkininkavimo žaidimas!
Sveiki atvykę į stambiausią ir labiausiai jaudinantį ūkininkavimo simuliatorių, koks tik gali būti! Farming Simulator ***** yra didesnis ir praturtintas išskirtiniu turiniu ir daugybe naujų funkcijų. Jis meta iššūkį imtis šiuolaikinio fermerio vaidmens.
Gyvulininkystė, augalai, pardavimai... Valdykite ir auginkite tai didžiuliame ūkyje, visiškai naujame pasaulyje. Ženkite savo karjeros laiptais ir atlikite skirtingas misijas, kontroliuokite daugiau nei šimtą žemės ūkio transporto priemonių ir aparatų, tiksliai atkurtų stambiausių pramoninių vardų: Case IH, Deutz*****Fahr, Lamborghini, Same, Horsch ir naująjį Grimme... Šiais metais Farming Simulator grįžta su dar gausesniu kultūrų asortimentu *****cukriniai runkeliai ir bulvės*****, naujomis gyvulių bei paukščių rūšimis *****vištomis ir avimis***** ir naujomis transporto priemonėmis, dar nesutiktomis vaizdo žaidimuose!
Farming Simulator ***** taip pat ateina su online režimu ir interneto paslaugomis. Galėsite valdyti ūkį su ***** kitų žaidėjų internete arba vietiniame tinkle, taip pad dalintis modifikacijomis, transporto priemonėmis ir įranga.
Begalės naujų funkcijų dėka, tai naujas pasaulis su išskirtiniu transporto priemonių parku. Farming Simulator ***** jus kviečia į didžiausią žemės ūkio imitavimą iš Farming Simulator serijos!
Daugiau informacijos: buypcgame.eu/lt/*****farming*****simulator*****landwirtschafts*****simulator*****.html  arba telefonu: *****

Atsiliepimai apie mūsų svetainę:
buypcgame.eu/en/feedback.php 

Farming, simulator, fermos, simuliatorius, žaidimas, ūkininkas.
farming simulator 2013 39 lt - nuotrauka 1 farming simulator 2013 39 lt - nuotrauka 2 farming simulator 2013 39 lt - nuotrauka 3