SportoPapildaiTau "Aone Nutrition", "SynTech Nutrition", "Vens Nutrition".

kaina: 2,90 €(10,01 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

SportoPapildaiTau
Visos prekes galima rasti *****

Gal užtenka vaikytis maisto papildų mados !? Atidžiau skaityk ir pasirink ne blizgančią etiketę, o ingredientus esančius produkte. !!!!!!!!!

Vitaminai, mineralai,imunitetas,,aone"

1. Magnesium 400+. - 5 LT. Čiulpiamos tabletės magnesium 400+ su L-karnitinu ir vitaminu E.

2. A1 BEVIT -28 LT. 150 tablečių. Bevit complex esantys ingredientai yra biologiškai aktyvūs. Pagaminti iš natūralių žaliavų, spirulina dumblių ir alaus mielių. Tai vienas iš natūraliausių bei efektyviausių B grupės vitaminų šaltinių, neprilygstantis jokiems sintetiniams vitaminams.

3. DAILY AZ -28 LT. Pakuotė 150 tablečių. Sudėtyje yra visi gyvybiškai svarbūs vitaminai, mineralai ir mikroelementai, būtini tinkamam mūsų organizmo funkcionavimui.

Amino rūgštys ir hydrolizatai.

1.Whey AMINOS ULTRATABS ANABOLICS + A1 BEVIT -79LT SUPER.
Dar geresnis ir greitesnis amino rūgščių pasisavinimas!
2.Taurine caps. -34 LT. Taurinas • greitis • ištvermė • energija.
3.Arginine caps -52 LT. L- argininas su B grupės vitaminais. Argininas - yra nepamainomas medžiagų apykaitos komponentas ir priskiriamas prie dalinai nepakeičiamų aminorūgščių.
4.GLN Peptide -60 LT. Glutamino peptidai yra viena efektyviausių amino rūgšties glutamino formų. Pakankama L-glutamino koncentracija raumens lastelėse yra butina norint palaikyti pastovų anabolinių procesų veikimą.
5.EXTRAPEP HD -56 LT. Tai vienas iš stipriausių anabolinių procesų aktyvatorius. Naujas ir labai efektyvus, greitai įsisavinantis produktas, skirtas užtikrinti maksimalų energijos tiekimą į raumenis, atsistatymą, anabolizmą.
6.BCAA AMINOS -59LT / 116LT. Pakuotė 250 / 500 tablečių. BCAA amino rūgštys iš natūralaus šaltinio BETAMINO 92% grynumo produkto. Geriausiai ir greičiausiai įsisavinantis bei nesukeliantis žarnyno diskomforto palyginus su paprastais baltymais.

7.Whey AMINOS ULTRATABS ANABOLICS - 44LT. Tai amino rūgščių kompleksas sukurtas specialiai skatinti anabolizmui iškarto po fizinio krūvio. Ytin greitai pasisavinamas trumpo išsišakojimo grandies peptidų derinys.
8.AMINO BV136 MAXI-TABS -35LT / 69LT. Pakuotė 250 ir 500 tablečių. Tabletėse didelis kiekis peptidų hidrolizatų. Labai aukšta biologinė vertė (BV) 136.

BATONĖLIAI

1. 32% Protein Bar -5LT. Batonėlis protein bar 32% Puikus užkandis su dideliu baltymų kiekiu. Šiuose batonėliuose nėra jokių dirbtinių saldiklių, kvapiųjų medžiagų arba sukietintų riebalų. Geras užkandis neturint laiko pavalgyti.

KŪNO RIEBALŲ DEGINIMAS

1. BCAA 250/500 + L-Karnitinas -95LT / 155LT. Saugiausias būdas sudeginti nereikalingus riebalus ir sutvirtinti raumenis.
2. FAT BURNER HCA -49LT. • pagreitina riebalų deginimą • blokuoja naujų riebalų susidaryma.
3. L-CARNITINE DRINK Concentrate -39LT. Koncentruotas L-karnitinas. 50 porcijų.
4. CARNITINE EXTRA caps -49LT. L-karnitinas amino rūgštis, kuri padeda sumažinti riebalinį sluoksnį. Taip pat L-karnitino vartojimas turi teigiamą įtaką Jūsų širdies, kraujagyslių sistemai ir kepenų veiklai.
BALTYMAI ,,aone"

1.COMPLEX 5. 900 G -64LT. Moksliškai pagristas produktas susidedantis iš rinktinių penkių baltymų mišinio turintis maksimalų ir ilgakaikį anabolinį efektą.
2.WHEY PRO ANABOL 3 KG. - 235LT.
3.HI TEN Professional 900 g. -70LT.
4.Whey Pro Anabol 900 g. -78LT

BALTYMŲ ANGLIAVANDENIŲ MIŠINIAI

1.MASS GAINER 30 -59LT. Mass gainer 30 - tai naujos kartos produktas su daugiafunkcinių baltymų mišiniais bei sveiko grūdo kviečių angliavandenių matrica su laipsnišku įsisavinimu. Papildas labiausiai tinka žmonėms, kurie nori padidinti raumenų masę be papildomo riebalinio sluoksnio padidėjimo.
STIPRIOS SUDĖTIES PRODUKTAI

1.CytoX Pulse -156LT. Gal užtenka vaikytis maisto papildų mados !? Atidžiau skaityk ir pasirink ne blizgančią etiketę, o ingredientus esančius produkte.

DAUG PRODUKTŲ VIENAME

1. CELL MAX -119LT. CELL MAX sukurtas specialiai norint prisotinti raumenų ląsteles maisto medžiagomis. Būtinas raumenų masės ir apimčių didinimui poilsio metu.

KREATINO PRODUKTAI

1. Creatine -49LT. AONE kreatine - tai aukščiausios kategorijos testuotas 100% kreatino monohidratas be jokių papildomų medžiagų
2.CREA MAX FORTE -79LT. • žymiai efektyvesnis kreatino pasisavinimas • maksimali energija • jėgos padidėjimas

Visos prekes galima rasti *****
sportopapildaitau aone - nuotrauka 1 sportopapildaitau aone - nuotrauka 2 sportopapildaitau aone - nuotrauka 3 sportopapildaitau aone - nuotrauka 4 sportopapildaitau aone - nuotrauka 5 sportopapildaitau aone - nuotrauka 6