PARDUODAMAS 2 KAMB. BUTAS

kaina: 18 825,30 €(65 000,00 Lt) vieta: žemėlapisTrakų raj., LENTVARIS

Skelbimo galiojimas baigėsi!

BUTAS PARDUODAMAS BE TARPININKU.
Parduodamas 2 kambarių butas Lentvaryje, Ežero g. 4(bendrabutyje-bet viskas yra 1 seimininko – dalintis su kitais nereikia). Bendras plotas 34,63 kv.m. Antrame aukšte iš penkių. Name yra centrines durys. Įlipus i Antra aukšta dar yra papildomos durys su užraktu.

Yra 1 mažesnis kambarys ir 1 didesnis sujungtas kartu su virtuve. Yra koridorius, kur puikiausiai tilps prieskambario baldai. Dusas ir tualetas kartu. Yra internetas, bei kabeline televizija. Visi privalumai yra viename bute ir vieno seimininko.
Butas yra gana sveisus- vakaru puses. Langai yra dideli ir stikloplastikas. Žiema kai uz lango saulute kambarį būna apie 26 laipsnius šilumos. Virtuvė perkelta į kambarį, gaunasi virtuvė sujungta su svetainę. Parduodama su virtuves baldais BE IRANGOS.
Maži mokesčiai už šildymą.
Labai patogus privažiavimas, didelės automobilių parkavimo aikštelės.
Šalia Lentvario ežeras (Graužys), Tiškevičių rūmų parkas, miškas.
Puiki infrastruktūra: darželiai, Henriko Senkevičiaus vidurinė mokykla, dėstoma lenkų kalba, Lentvario vidurinė mokykla, dėstoma rusų kalba, Motiejaus Šimelionio gimnazija, dėstoma lietuvių kalba, poliklinika, dvi bibliotekos, jaunimo kultūros centras, didelis geležinkelio mazgas, prekybos centrai: "MAXIMA", NORFA", "CENTO", bankai, bažnyčia.
Puikus susiekimas su miestu. Iki Vilniaus 18 km, iki Traku 8 km. Vazineja mikriukai bei autobusai.
Puiki, rami vieta. Aplink daug žalumos.
parduodamas 2 kamb butas - nuotrauka 1 parduodamas 2 kamb butas - nuotrauka 2 parduodamas 2 kamb butas - nuotrauka 3 parduodamas 2 kamb butas - nuotrauka 4 parduodamas 2 kamb butas - nuotrauka 5 parduodamas 2 kamb butas - nuotrauka 6