Parduodamos apriekabos su lingem ir amortizatoriais

kaina: 984,71 €(3 400 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

*****lome, Jūms, įsigyti ilgaamžias, tvirtos konstrukcijos SYLAND priekabas.SYLAND A600/2, ilgis 230cm., plotis 130cm.borto aukštis 35cm.SYLAND priekabos privalumai - rėmas ir bortai plieninės konstrukcijos, padengtos karštu cinku iš išorės ir vidaus.Nepažeidus cinkuoto paviršiaus nuo korozijos bus apsaugotas 10 metų. Priekyje atraminis ratukas.SYLAND priekabos bortus juosia plieniniai šveleriai, bortų plotis 2.5 cm,galinis ir priekinis bortai aidaromi.Priekabos pakaba, LINGĖS, AMORTIZATARIAI,guminės pagalvės.SYLAND priekabos dugnas iš atsparios plokštės, neslidus paviršius, atsparus vandeniui. SYLAND priekabos pasižymi aukšta kokybę.
Priekabos yra naujos ir atitinka visus ES reikalavimus
PLATUS PRIEKABŲ PASIRINKIMAS:Adresas,Gariūnų g.71 ekspozicijos aikštelė 243. Kasdien rasite Jūsų pasirinkimui per 80 priekabų!.(Automobilių turgaus teritorija)
*****. *****
PRIEKABŲ NUOMA-Tel.*****
PRIEKABŲ DALYS, PARDAVIMAS- Tel.*****
DĖMESIO!Jums patikusią SYLAND priekabą pristatysime į namus visoje Lietuvoje.
Pas mus galite įsigyti priekabas lizingu, išimokėtinai palankiomis sąlygomis. Mus aptranauja Ūkio banko lizingas. Jokio pradinio įnašo, mėnesio įmoka tik 100LT, ir priekaba Jūsų!
parduodamos apriekabos su - nuotrauka 1 parduodamos apriekabos su - nuotrauka 2 parduodamos apriekabos su - nuotrauka 3 parduodamos apriekabos su - nuotrauka 4