Sunkvežimių SCANIA diagnostinė įranga ***** Scania VCI*****

kaina: 1 441,73 €(4 978 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Sunkvežimių SCANIA diagnostinė įranga ***** Scania VCI*****Diagnostika,Scania VCI***** ***** profesionali, dylerinė dignostika,naudojama kartu su Scania Diagnosis and Programmer ***** *****SDP***** programine įranga Scania sunkvežimiams ir autobusams gedimų nustatymui, pašalinimui. Scania VCI***** diagnostika dėka pastovių programinės įrangos atnaujinimų gali dirbti su naujausiais Scania modeliais, per CAN tinklo jungtį. Scania VCI***** diagnostikos įrenginį naudoja visi specializuoti Scania dyleriniai aptarnavimo centrai. Scania VCI***** diagnostika, tai galinga sistema, kurios pagalba galėsite ne tik diagnozuoti visu modelių Scania sunkvežimius, autobusus ir kitos paskirties transorto priemonių, elektros, hidraulikos, pneumosistemas,bet ir jas kalibruoti ir atnaujinti jų programinę įrangą.

Savybės

Transporto sistemos pavadinimas ir versija;
Galimybė išsaugoti gedimų kodus, pateikiami korekcinių veiksmų aprašai. Numatyta trynimo funkcija;
Konfigūracijų ir nustatymų valdymo blokas;
Informacija apie elektros komponentus ir jų vietą;
Įvesties ir išvesties signalai;
Komponentų aktyvinimas;
Atsarginių dalių programavimas;
Grandys. Kiekvienoje grandyje yra schema, kurioje aiškiai matyti, kaip grandyse yra įgyvendinamos atitinkamos transporto priemonės valdymo funkcijos;
Važiuoklės duomenys. Transporto priemonė suteikia programos aprašymą apie save ir kaip ji sukonfigūruota;
Vartotojo funkcijos. Siekiant patenkinti paslaugų rinkos reikalavimus dirbti efektyviau, yra galimybė išspręsti naudojant vartotojo funkcijas, pavyzdžiui: kelionių valdymą.
Naudojant programą, reikia kompiuterio USB rakto ir VCI*****. Šie komponentai turi atitikti taikomus sistemos reikalavimus, kad programa veiktų teisingai.

Prijungus VCI***** prie kompiuterio, kuriame yra įdiegta programinė įranga SDP*****, galite gauti visą informaciją apie VCI*****. Tai veikia nepriklausomai nuo to, ar VCI***** yra prijungtas prie transporto priemonės, ar ne.

VCI***** prietaisas palaiko P, G, R, T serijos sunkvezimius ir K, N serijos autobusus, taip pat kitas transporto priemones su Scania varikliais.

Palaikomos kalbos: anglų, vokiečių, ispanų, prancūzų, japonų, olandų, lenkų, portugalų, švedų, norvegų, suomių, turkų, italų, čekų, rusų, kinų.

Sistemos transporto priemonės remiamų SDP***** rinkinį sudaro:

Diagnostinis prietaisas
USB donglas
Krepšelis
Parsisiųsti:

SDP***** Vartotojo instrukcija

Gamyklos remiamos konversijos

SDP***** programinės įrangos komentarai

Elektroninio valdymo bloko ryšio gedimai.

Scania VCI***** diagnostikos programinė įranga SPD*****, palaiko naujausias P, R, T serijos ir K,N industrinius ir jūrinius vidaus degimo variklius.
sunkvezimiu scania diagnostine - nuotrauka 1