Plieninė stogo danga, konteineriniai-moduliniai nameliai, metalo konstrukcijų statiniai

kaina: 0,29 €(1 Lt) vieta: žemėlapisŠilalė, Balsiai, Žemynos g.7 ...

Skelbimo galiojimas baigėsi!

UAB „Raimex“ – tai plieninių stogų, sienų dangos, konteinerinių-modulinių namelių, ir metalinių konstrukcijų statinių gamybos ir prekybos įmonė. Įmonė orentuota į indvidualų žmogų ar įmonę, besistengianti įgyvendinti visus sau išsikeltus tikslus. Kiekvienoje veiklos srityje stengiamasi rasti bendrą kalbą, tiek dėl kainų, spalvų, tiek dėl įvygdymo terminų, pristatymo iki nurodytos vietos.

Plieninė stogo danga:
Stogas – vienas iš svarbiausių pastato dalių ir jis susideda iš daugybės statybinių medžiagų. Nors namas prasideda nuo pamatų, bet stogas būtinas elementas namo konstrukcijoje. Jis dengia ir saugo likusias namo dalis, visą jo konstrukciją. Būtent dėl tokios didelės svarbos stogas yra ir viena iš brangiausių namo dalių. Kainuoja ne tik kokybiška stogo danga, bet ir teisingas, kvalifikuotas pačios dangos bei jos priedų, aksesuarų parinkimas bei stogo uždengimas.
Šiuo metu siūlomas plieninės dangos asortimentas:
 TR 4 – bangos plotis 55 mm, ir aukštis 4 mm. Šis profilis ypač tinkamas sienoms, luboms bei pakalimams. Kaina svyruoja nuo 20,5 lt/m2 iki 23,5lt/m2 (atsižvelgiant į skardos gamintojus; Ruukki, ADMIRE INT‘L CO. LTD., ArcelorMittal).
 TR 20 – bangos plotis 76 mm, aukštis 18 mm. Profilis ir labai populiarus ir plačiai taikomas tiek stogams dengti, tiek sienoms, luboms apkalti. Kaina svyruoja nuo 20,5lt/m2 iki 23,5lt/m2 (atsižvelgiant į skardos gamintojus; Ruukki, ADMIRE INT‘L CO. LTD., ArcelorMittal).
 SINUS – bangos plotis 91,6 mm, aukštis 18 mm. Šios rūšies profilis yra tradicinio šiferinės dangos atmaina, kuri skirta stogams dengti, sienoms apkalti. Kainos tarp 22,5lt/m2 – 23,5lt/m2 (atsižvelgiant į skardos gamintojus; Ruukki, ADMIRE INT‘L CO. LTD., ArcelorMittal).
 Čerpė – bangos plotis 183,3 mm, aukštis 24 mm. Profilis yra labai išvaizdus ir labai gražiai žiūrisi praktiškai ant kiekvieno stogo (atsižvelgiant kokia yra aplinkinių pastatų danga). Naudojama stogų dengimui. Kaina 21,5lt/m2 (ArcelorMittal).
Taip pat pas mus galima įsigyti plieninės stogo dangos ir arkiniams sandėliams, platesnė informacija telefonu ar el.paštu.
Įmonė netolimoje ateityje planuoja, didinti plieninės stogo dangos asortimentą ir pateikti platesnį pasirinkimą užsakovams.

Konteineriai – moduliniai nameliai:
RAIMEX TRANSPACK konteineriai labiau skirta tolesniam transportavimui, visas konteineris yra supakuojamas į 60 cm. auksčio paketą. (į mašiną tepla 8-10 vnt.)
Transportuojant supakuotus TRANSPACK konteinerius ženkliai yra susitaupoma transportavimo išlaidų.
Konteinerio surinkimas yra labai patogus, kadangi jis susideda iš vienodo dydžio sieninių blokų, (durinis blokas/langinis blokas/paprastas blokas) Pagal poreikį galima, bet kur įdėti durinį, bei langinius blokus.
Konteineris surenkamas per 3-4 val. (du žmonės)
Moduliniai pastatai:
Gali būti įvairių išmatavimų ir konfiguracijų, modulius galima jungti vienas prie kito iš šono iš galo ir iš viršaus. Iš modulių galima pastatyti didelį pastatą, kuris gali būti įvairios paskirties.
Mūsų misija yra:
1) Įvairūs matmenys;
2) Įvairūs, unikalūs dizainai;
3) Skirtingi naudojimo tikslai...
Susidomėjusius Konteinerių – modulinių namelių technine charakteristika maloniai kviečiame apsilankyti mūsų ineternetiniame tinklalapyje *****, ten rasite visą reikalingą informaciją. Taip pat galima teirautis telefonu *****.

Metalinių konstrukcijų statiniai:
Mūsų įmonė yra atestuota SPSC dėl ypatingų statinių statymo, esame pastatę nemažai įvairių formų ir išmatavimų angarų. Patys darome konstrukcinius projektus pagal kiekvieno poreikius.
Kokybiškai gaminame metalo konstrukcijas, profiliuojame ir parduodame angarams kokybišką skardą.
Paprastai angarai būna dviejų tipų: Arkiniai ir Stačiakampiai.
Arkiniai angarai:
Būna dviejų pločių : 15m ir 18m. Kadangi angaro arkos statomos kas 3m. tai ilgis neribojamas nuo 21m iki 100m.
Angaro aukštis: 15m.pločio angaro aukštis 7.5m; 18m.pločio angaro aukštis 9m.
Stačiakampiai angarai:
Angarų plotis gali būti nuo 10m iki 40m. Angarų aukštis gali būti nuo 3m iki 10m.
Taip pat pas mus galite įsigyti tik angaro medžiagas, ir su mūsų konsultacija galite pasistatyti patys. Metalinės konstrukcijos yra šratuojamos ir dažomos milteliniu būdu.
Skarda angarams gali būti įvairių spalvų ir skirtingų profilių.

Jeigu turite seną arkinį angarą ir norite atsinaujinti, tai pas mus galite įsigyti lenktą skardą arkiniams angarams.


Įmonės kontaktai:
Adresas: Balsiai, Žemynos g.7, Šilalės raj. (~5km.nuo automagistralės Kaunas-Klaipėda)
Internetinė svetainė: *****;
El. Paštas: *****;
Tel.: *****,
Mob.: *****.
plienine stogo danga - nuotrauka 1 plienine stogo danga - nuotrauka 2 plienine stogo danga - nuotrauka 3 plienine stogo danga - nuotrauka 4 plienine stogo danga - nuotrauka 5 plienine stogo danga - nuotrauka 6 plienine stogo danga - nuotrauka 7 plienine stogo danga - nuotrauka 8