Žemės sklypo ploto matavimas ir pasėlių deklaravimas dar niekad nebuvo toks paprastas!

kaina: 103,97 €(358,99 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Žemės sklypo ploto matavimas ir pasėlių deklaravimas dar niekad nebuvo toks paprastas!

eTrex 10 GPS imtuvas yra vieno populiariausio ir patikimiausio eTrex serijos nešiojamų GPS imtuvų patobulinta versija.

Garmin eTrex 10 GPS siūlome labai gerą kainą 359,- LT.

DAUGIAU INFORMACIJOS: *****.

Garmin eTrex 10 - jau turi viduje integruotą plotų apskaičiavimo kalkuliatorių. Užtenka su įjungta ploto matavimo funkcija apeiti matuojamo sklypo perimetrą ir iškarto galite matyti sklypo plotą arais arba kv. metrais. Įrašytą pėdsaką bei taškus tolimesniam duomenų apdorojimui labai lengva persiųsti į kompiuterį per USB sąsają. Tai nepakeičiamas pagalbininkas visiems ūkininkams.

Tai mažas, tvirto dizaino ir dirbantis net iki 25val.! Šio mažo prietaisėlio užteks visai jūsų dienos kelionei po miškus, kalnus ar ežerus. Garmin eTrex 10 tai puikus biudžetinis pasirinkimas tiems, kurie ieško klasikinio mėgėjiško GPS įrenginio. Ši mažas imtuvas turi 2,2“ colių (5,6cm) puikiai matomą saulėje ekraną.

Šis prietaisas taip pat turi medžioklės/žvejybos kalendorių, saulės ir mėnulio informaciją, ploto skaičiavimo galimybę. eTrex labai didelio jautrumo, todėl problemu su ryšiu neturėsite nei tankiuose miškuose ar kalnuose.

Legendinis šio prietaiso patvarumas daro jį atsparų dulkėms, purvui, drėgmei ir vandeniui. Lietuviškas meniu šiame įrenginyje - paprastas ir patikimas įrodymas, kad prekė buvo atgabenta į Lietuvą legaliais, oficialiais kanalais.

Efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka eTrex greitai ir tiksliai nustato jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. Naujieji eTrex GPS imtuvai taip pat palaiko Rusijos GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki 20% greitesnį pozicijos aptikimą.

Navigacija visiškai nauja! NAVIGACIJA IŠBANDYTA IR TINKAMA NAUDOTI! Suteikiama 1 metų garantija! Visi garantiniai įrenginiai, gedimo atveju, keičiami naujais be jokių išlygų.Tai GARMIN garantuoja !Pristatymas į visus Lietuvos miestus NEMOKAMAS! NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! GARMIN eTREX 10 KAINA 359 Lt. su pristatymu.

Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą! Nuo šiol galima įsigyti išsimokėtinai per Ūkio banko lizingą pas mus Vilniaus 230, Šiauliai. MOB: ***** DAUGIAU INFORMACIJOS: *****. Prekes galima apžiūrėti ir įsigyti adresu: Vilniaus 230, Šiauliai.
KONSULTACIJOS TELEFONU: I-VII: 8.00-19.00
zemes sklypo ploto matavimas - nuotrauka 1 zemes sklypo ploto matavimas - nuotrauka 2 zemes sklypo ploto matavimas - nuotrauka 3 zemes sklypo ploto matavimas - nuotrauka 4 zemes sklypo ploto matavimas - nuotrauka 5 zemes sklypo ploto matavimas - nuotrauka 6 zemes sklypo ploto matavimas - nuotrauka 7