Kursai Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai Klaipėdoje

kaina: 170,88 €(590,01 Lt) vieta: Klaipėda

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Ypatingas pasiūlymas: Registruokitės bei dalyvaukite “Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai” kursuose ir gaukite galimybę naudotis apskaitos programa GLOBIS net pusę metų nemokamai ir be jokių įsipareigojimų!

Kviečiame į didžiuosiuose Lietuvos miestuose organizuojamus kursus “Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai”, kuriuose išmoksite pritaikyti teorines žinias bei įgysite praktinių gebėjimų tvarkyti įmonės buhalterinę apskaitą.

Trukmė: 60 ak. val.

Tikslinė grupė: Kursai skirti pradedantiesiems buhalteriams, norintiems įgyti buhalterinės apskaitos pagrindų žinias, ir dirbantiems buhalteriams ar apskaitininkams, norintiems įgyti trūkstamų žinių.

Tikslas: suteikti pradedantiesiems buhalteriams profesinių kompetencijų, kurių pakaktų gebėti tvarkyti nedidelės UAB ar IĮ apskaitą nuo pirminių dokumentų sudarymo, jų registravimo apskaitoje iki finansinės atskaitomybės ir mokestinių ataskaitų rengimo.

Programa: Kodas *****. Programa įregistruota Darbo rinkos neformaliojo mokymo programų sąvade 2010 01 07 Įsak. Nr. V(6)-5.

Išklausiusiems kursą įteikiami baigimo pažymėjimai.

Kaina:

* Mokymai grupėje – 590 Lt. Taikomos nuolaidos (nesumuojamos):
o 20% nuolaida - bedarbiams, studentams, motinoms, auginančioms vaikus iki 3 metų, pensininkams, neįgaliems ir kitiems socialiai remtiniems asmenims.
o 15% nuolaida - mokantis kartu su draugu.
* Individualūs mokymai - 1390 Lt (nuolaidos netaikomos).
*****
kursai buhalterines apskaitos - nuotrauka 1