REKLAMA GOOGLE PAIEŠKOS SISTEMOJE (GOOGLE ADWORDS)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

„Mokėk tik už lankytoją“ (pvz. GOOGLE AdWords) reklama šiuo metu yra vienas iš efektyviausių ir pigiausių reklamos būdų Lietuvoje.

Lietuvoje GOOGLE populiarumas yra 97% (šaltinis – *****), o naujausių tyrimų duomenimis 80% visų lankytojų į bet kokį internetinį puslapį pakliūna per paieškų sistemas.

Reklama GOOGLE (GOOGLE AdWords) yra labai efektyvi, nes nuoroda į Jūsų puslapį yra rodoma tik prie raktinių žodžių susijusių su Jūsų veikla. Jeigu žmogus į paieškos lauką suveda raktinį žodį susijusį su Jūsų teikiamomis paslaugomis, vadinasi jam Jūsų paslaugų tikrai reikia ir šiandien. Reklama GOOGLE padės žmogui rasti būtent Jūsų įmonę. Reklama „Mokėk tik už lankytoją“ yra taip vadinama dėl to, kad mokate tik tada, kai kas nors paspaudžia ant Jūsų nuorodos paieškos sistemoje. Skirtingai nuo kitų Vakarų Europos šalių, kur tokio pobūdžio reklama labai populiari ir šios reklamos efektyvumas yra jau atrastas, reklama Google kol kas yra tikrai pigus būdas reklamuotis Lietuvoje. Vienas paspaudimas gali kainuoti nuo 0,05 iki 0,40 Lt.

Organizuojant „Mokėk tik už lankytoją“ kampaniją „PigiReklamaTau“ padeda:
• parinkti raktinius žodžius
• kurti reklaminius tekstus
• vertinti kampanijos efektyvumą
• organizuoti ir tobulinti kampaniją
• parengti-ataskaitas

- Viską padarome už Jus! Mūsų patirtis, leis sutaupyti Jūsų pinigus!
- Kaina per mėnesį sutartinė, dienos biudžetas gali būti neriboto dydžio.
- Baikite gaišti savo brangų laiką - pasitikėkite savo srities ekspertais, čia Jūs gausite 24-7 palaikyma, 100% garantijas ir konsultacijas!
Plačiau: *****
Raktažodžiai: reklama, google reklama, reklama adwords, google adwords, adwords google, reklama google
reklama google paieskos - nuotrauka 1