PARDUODAMI PUOŽO SVEČIŲ NAMAI SU PUOŽO EŽERU IR DIRBAMOMIS ŽEMĖMIS!

kaina: 376 506,02 €(1 299 999,99 Lt) vieta: žemėlapisKupiškio raj., Puožas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

PARDUODAMI PUOŽO SVEČIŲ NAMAI SU PUOŽO EŽERU IR DIRBAMOMIS ŽEMĖMIS!
Kupiškio r. sav., Šimonių sen., Puožo k.
Buvęs Grafo Šuazelio de Gufjė palivarkas Puože.

Kaimo turizmo sodyba „Puožo svečių namai“ įsikūrę ***** metrų nuo Puožo ežero parduodami kartu su Puožo ežeru ir dirbamomis žemėmis. Svečių namai savo veiklą vykdo jau eilę metų ir turi gausų ratą reguliarių klientų. Poilsiavietė puikiai tinka ilsėtis, švęsti įvairias šeimos, darbo ar kitas šventes.

MŪRINIS NAMAS
Namo plotas – ***** kv.m.
I aukšte yra pirtis, sauna, dušai, baseinas, virtuvė, katilinė, holas, pokylių salė, lauko terasa su išėjimu iš salės. Hole yra pulo, biliardo bei stalo teniso stalai, poilsio zona. Pokylių salėje yra židinys, telpa iki ***** žmonių pobūviams ir iki ***** žmonių konferencijoms.
II aukšte yra holas, ***** kambariai, ***** pagerinti kambariai su vaizdu į ežerą, visuose kambariuose yra dušo kabinos ir wc, visus kambarius juosia balkonas. ***** kambariuose komfortiškai gali gyventi ***** žmonių, yra papildomai pristatomos lovos, galima apgyvendinti iki ***** žmonių.
II aukšte taip pat yra ***** miegamųjų ***** vietų apartamentai su virtuve, vonios kambariu, balkonu ir atskiru įėjimu.
III aukšte yra neįrengti ***** miegamieji.

Pastatas šildomas kieto kuro krosnimi, pučiant karštą orą ortakiais į kambarius.

ĮRENGIMAS
Stogas – čerpės, išorinės sienos – mūrinės, tinkuotos, langai – plastikiniai, grindys: miegamuosiuose – kiliminė danga, dušuose – spec. danga, salėje – laminuotos grindys, visur kitur plytelės, sienos: salėje – tapetai, hole ir miegamuosiuose – dažytos, dušuose ir virtuvėje – plytelės, vidaus durys – faneruotos, lauko medinės, terasos – plastikinės.

RASTINIS NAMAS
Namo plotas – ***** kv.m.
I aukšte yra salė, holas, virtuvė, dušas su wc, lauko terasa. Salėje yra židinys, valgomojo stalas, darbo stalas, minkštasuolis, talpa iki ***** žmonių.
II aukšte yra ***** dviviečiai kambariai.

ĮRENGIMAS
Stogas – skarda, išorinės sienos – rastai, langai – plastikiniai, vidaus sienos ir grindys – medinės, duše ir virtuvėje – plytelės, vidaus ir lauko durys – medinės.

EŽERAS
***** ha plotas, *****,***** km kranto linijos ilgis, žuvingas ir nepakartojamas Puožo „Pažadėtasis ežeras“, pilnas dangaus žydrumos, ryto gaivos, lelijų karūnų ir lūgnių „uzobonėlių“... [citata].
Galima žvejyba ežere su leidimais žvejybai. Ežere gausu lynų, karšių, lydekų ir ešerių. Yra prieplauka, smėlio paplūdimys, du tiltai, dvi valtys, vandens dviratis bei du lieptai nuo kuriu patogu žvejoti, maudytis ir grožėtis ežero peizažu.

DIRBAMOS ŽEMĖS
***** ha žemės ūkio dirbamos žemės plotai. Visur geras asfaltuotas privažiavimas, ***** ha miškelis – šilelis. Žemė ribojasi su ežeru.

GARAŽAS
Garažų pastato plotas – ***** kv.m
***** garažai su atveriamomis durimis, sienos – mūras, stogas – šiferis.

ĮRANGA
Lovos, spintos, stalai kėdės, patalinė, antklodės, pagalvės, rankšluosčiai. Pobūvių stalai, kėdės, bufetas indams. Virtuviniai stalai, šaldytuvai, elektrinės viryklės. Indai, stalo įrankiai ir kitas stalo inventorius skirtas ***** žmonių aptarnavimui. Biliardo, pulo teniso stalai. Pirties inventorius ir įranga. Skalbimo mašinos. Traktorius – žoliapjovė, trimeris, kiemo ir sodo priežiūros inventorius.

KIEMAS
Poilsiavietės teritorija pilnai sutvarkyta, galima žaisti įvairius lauko žaidimus. Kieme plytelės, pievutė ir parkas *****obelys, kedrai, eglės, riešutmedžiai, šermukšniai, liepos, beržai, jaunas obelų sodas*****. Parke galima gyventi palapinėse. Automobilių stovėjimo aikštelė, poilsio zonos, kubilas, supynės, krepšinio lenta, tinklinio aikštelė, lauko stalai ir suolai, lauko katilas, ***** šašlikinės, vėliavos stovas, gandralizdis. Ant ežero kranto beržinėlis, šalia jo atskira automobilių aikštelė su atskiru privažiavimu. Netoliese medžiotojų šaudykla, lauko skulptūros.

SUSISIEKIMAS
Geras asfaltuotas privažiavimas iš Kupiškio pusės, šalia poilsiavietės autobusų sustojimas.

KOMUNIKACIJOS
Vandentiekis – vietinis gręžinys;
Kanalizacija – miestelio;
Elektra;
Internetas;
Kabelinė TV
Telefono linija;
Priešgaisrinė signalizacija;

ATSTUMAI:
Iki Vilniaus – ***** km.
Iki Kauno – ***** km.
Iki Šiaulių – ***** km.
Iki Panevėžio – ***** km.
Iki Rokiškio – ***** km.
Iki Biržų – ***** km.
Iki Molėtų – ***** km.
Iki Ukmergės – ***** km.
Iki Anykščių – ***** km.
Iki Kupiškio – ***** km.

Puikus pasirinkimas norintiems vykdyti turizmo, poilsio, žuvininkystės ar ūkinę veiklą!

Kaina: ***** ***** ***** Lt.
parduodami puozo sveciu namai - nuotrauka 1 parduodami puozo sveciu namai - nuotrauka 2 parduodami puozo sveciu namai - nuotrauka 3 parduodami puozo sveciu namai - nuotrauka 4 parduodami puozo sveciu namai - nuotrauka 5 parduodami puozo sveciu namai - nuotrauka 6 parduodami puozo sveciu namai - nuotrauka 7 parduodami puozo sveciu namai - nuotrauka 8