Patikima GARMIN automobilinė GPS navigacija pas mus su NUOLAIDA

kaina: 121,64 €(420,00 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Patikima GARMIN automobilinė GPS navigacija pas mus su NUOLAIDA

Naujas Garmin gaminys Nuvi 2455 yra ypatingai plonas ir lengvas su 4.3 colių jautriu lietimui ekranu ir visos Europos žemėlapiais.
Daugiau informacijos ir galima įsigyti internetinėje parduotuvėje *****
Modelis: Nuvi 2455 EU , kaina 420,-LT+ NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje+PAPILDOMAS LIETUVOS TOPO IR RUSIJOS ŽEMĖLAPIS TIK PAS MUS.
Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą! Mes atsakome už prekės kokybę!
Šio naujo gaminio išskirtinės savybės yra: ATMINTIS 6GB, SAMSUNG PROCESORIUS, PAPILDOMAi TOPO LIETUVA+RUSIJA, VISOS EUROPOS ŽEMĖLAPIAI.

Naujas Garmin gaminys nuvi 2455 yra ypatingai plonas ir lengvas su įdiegtu visos Europos žemėlapiu. Į nuvi 2455 įdiegta Lane Assist funkcija, padedanti kelionėje pasirinkti reikiamą kelio juostą ir ecoRoute funkcija padedanti parinkti patį ekonomiškiausią maršrutą.

Šis navigatorius yra pilnai suderinamas su naujais cityXplorer žemėlapiais. Šių žemėlapių pagalba lengviau orientuositės vaikščiodami pėsčiomis ar naudodamiesi visuomeniniu transportu didesniuose miestuose.Galimybė keisti ekrano orientaciją (vertikaliai ar horizontaliai). Galimybė susidėlioti savo piktogramas pagrindiniame puslapyje. Lane Assist parodys tinkamiausią eismo juosta važiuojant mieste, o taip pat iššokantys greitkelių išsišakojimo vaizdai (Junction View). Juose pateikiama specifinė informacija, reikalinga keliauti tuose miestuose pėsčiomis arba visuomeniniu transportu. Gatvių pavadinimai pranešami balsu, pavyzdžiui, "Pasukite dešinėn į Dell Kelias gatvę" (anglų ir kitomis kalbomis). Galima papildomai prijungti eismo kamščių įspėjimo daviklį.

Nuvi 2455 yra plačiaekranis navigatorius, tačiau jis toks plonas, kad jūs jį galite pasiimti visur. Papildomai įsigiję cityXplorer žemėlapį galėsite patogiai suplanuoti savo kelionę traukiniais, metro arba autobusais taip pat ir pėsčiomis.

Lane Assist funkcija padės išvengti nesusipratimų dėl eismo juostų važiuojant nepažįstamais miestais, kuriuose yra daug eismo juostų. Šios funkcijos pagalba matysite siūlomą eismo juostą, jeigu kelias išsišakoja ar priekyje yra sankryža.

Nuvi-2455 yra valdomas patogiu, intuityviu meniu. Pakanka prisiliesti prie ekrano, įvesti reikiamą adresą ir maršrutas tuoj pat bus suplanuotas. Nuvi 2450 gali skaityti gatvių pavadinimus balsu*, pavyzdžiui, "Pasukti į dešinę į Dell Road", todėl galite visą savo dėmesį sutelkti vairavimui.

Perkant šią navigaciją pas mus dovanojame atminties 4GB kortelę+papildomai Lietuvos TOPO ir Rusijos žemėlapius.

Modelis: GARMIN Nuvi 2455 EU, KAINA 420,-LT + NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje. IŠRAŠOME PVM SĄSKAITĄ-FAKTŪRĄ!

Mob: *****, *****
Daugiau informacijos ir galima įsigyti internetinėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti bei įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 30, Šiauliai.
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.
Patogus privažiavimas.
patikima garmin automobiline - nuotrauka 1 patikima garmin automobiline - nuotrauka 2 patikima garmin automobiline - nuotrauka 3 patikima garmin automobiline - nuotrauka 4 patikima garmin automobiline - nuotrauka 5