Vertas dėmesio pasiūlymas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija.Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik ***** litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po ***** litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį ***** forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo ***** litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po *****lt I banko saskaitą.Dar tik bandysiu ir labai tikiuos, kad pasiseks.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir.
neprarandate, tik išskyrus savo *****lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir *****lt ir daugiau bus jūsų nuo ***** iki ***** dienų laikotarpyje.
Yra trys paprasti žingsniai.
*****. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
*****. Perveskite po *****lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo ***** paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite – dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą *****tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo***** Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia – tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.
*****. LT***** DALIUS MAGELINSKAS.
*****. LT***** ARŪNAS KAZBARAS.
*****. LT***** RIMANTAS DIGIMAS.
*****. LT***** RENALDAS PASINAS.
*****. LT***** SIMONA VIDŪNAITĖ
*****. LT***** SANDRA ŠIRVAITYTĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.***** sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą*****vardą*****,
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.***** eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
*****. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum ***** forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite – kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite *****lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš ***** laiškų ar straipsnių aš gausiu ***** atsakymus *****menkas rezultatas*****, tai reiškia aš uždirbsiu *****lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie ***** žmonės išplatina dar po ***** pranešimų.
su mano sąskaitos numeriu jau ***** pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po ***** žmonės — tai jau *****lt į sąskaitą. Toliau šitie ***** žm. daro po ***** patalpinimų su jūsų sąsk. nr. ***** pozicijoje ir atsako vėl ***** žm. — pajamos *****lt. Toliau šitie ***** žm. patalpinus po ***** pranešimų ir atsako vėl ***** žm. jums duoda *****lt pajamų *****jūs ***** pozicijoje*****.Toliau dar įdomiau: šitie ***** žm. daro ***** patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. *****
pozicijoje, atsako vėlgi po ***** žm. — tai *****lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius *****litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem ***** žmonėm po *****lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir I paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!