GERAS DARBAS NAMUOSE

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Dabar as jums papasakosiu kaip internete uždirbti pinigus internete ,jums tereikia tereikia buti prisiregistravus paypal arba alert pay sistemoje ,per ja pinigai bus pervedami į jūsų banko saskaita ,visa ka reikia daryti tik spaudyti nuorodas ir jose isbuti 30 s ,arba minute ,priklausomai nuo tinklapio ,visa tai yra reklama nes didziosios pasaulio kompanijos taip internete didina savo reitngus ,o dabar paaiškinsiu kaip vyksta veiksmas 1 paspauskite mano siulomas nuorodas ***** už 1 perziura moka 1 dol.
***** už 1 perziura moka 1 dol.
***** už 1 perziura moka 1 dol.
***** už 1 perziura moka net 10 dol.

-visi tinklapai tikrai patikimi ir patikrinti.
taigi ,ka darom toliau ,toliau registruojames ,žinoma įeikite y register ,o toliau pateiksiu standartine registravimosi forma:
1) Username (Slapyvardis) grafoje įrašykite savo slapyvardį, kuriuo vėliau turėsite prisijungti. 2
) password (Slaptažodis)grafoje įrašykite savo slaptažodį, kuriuo vėliau turėsite prisijungti.
3) Confirm Password (Patvirtinti slaptažodį) grafoje vėl įrašykite savo slaptažodį. Būtinai tą patį!
4) Email Address (Elektroninio pašto adresas) grafoje įrašykite veikiančio e pašto adresą.
5) Confirm Email Address (Patvirtinti e-paštą) grafoje įrašykite tą patį e-pašto adresą, kaip ir prieš tai.
6) Your Country (Jūsų šalis) grafoje pasirinkite savo šalį.
8) Referrer ten bus uzpildyta, nieko nekeiskite ir netrinkite palikite toki koks jis yra! 9) I Accept the Terms of Service (Aš sutinku su taisyklėmis) uždėkite varnelę.
10) Security code (Saugos kodas) grafoje įrašykite raidžių ir skaičių derinį kurį matote paveiksle. Jei gerai neįskaitote, paspauskite Click to reload.
11) Paspauskite Register

na o toliau žinoma prisijungiate ,spaudžiate login (tiems kas nežino) suvedate savo duomenis
1) Username (Slapyvardis)
2) password (Slaptažodis)
prisijunge virsuje suraskite skiltį surfads ,paspauskite ją ,Atsivėrusiame puslapyje pamatysite tam tikrą kiekį nuorodų, paspauskite ant vienos iš jų, tada turėtu užkrauti kitą puslapį ir viršuje turėtumėte matyti senkantį laiką, kai laikas baigiasi atsiranda skaicius ir sale jo dar keletas ,paspaudžiate nurodytąjį , pavizdys 7 478 ,pabraukes nurodžiau kurį skaičių reikia spausti ,na tada perkrauna puslapį ,jus jį uždarote ir spaudžiate kita nuorodą ,na ir taip visas nuorodas kiek tik duoda ,surinkus reikiama kiekį pinigu (bigmoney ,richptc ,ptcsense-1000 dol ,dollargpt-10000 dol) jus juos pervedate į seavo paypal arba alertpay sąskaita ,na o iš jos į savo banką (tai gali užtrukti ne vieną dieną ,nes tarptautinis pervedimas)


sekmes darbe dėl neaiškumų kreipkitės *****