Pliką kinų kuoduotą kalytę už gerą kainą ****** ALERGIJOS NESUKELIANTI PLIKA KINŲ KUODUOTA KALYTĖ UŽ GERĄ KAINĄ ( galima pirkti išsimkėtinai )*******

kaina: 289,91 €(1 001 Lt) vieta: Klaipėda

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Pliką kinų kuoduotą kalytę už gerą kainą
****** ALERGIJOS NESUKELIANTI PLIKA KINŲ KUODUOTA KALYTĖ UŽ GERĄ KAINĄ ( galima pirkti išsimkėtinai )*******
Kalytė sveika,šiuo metu keičia dantukus, išauklėta,stabilios psichikos,draugiška,meili ir tvarkinga (gamtinius reikalus atlieka lauke ,o netyčiukai tik ant palutės).
Kalytė su LKD FCI kilmės dokumentais, nukirminta ir paskiepyta pagal amžių , turi mikročipą ir ES vet. knygutę. Skiepai įsigaliojo kelionei į visas ES valstybes bei Norvegiją ir Švediją.
Užaugusi bus ne dideli ūgio apie 28 cm.ties ketera,nes tėvai iš mažesniūjų kinietukų.Kalytės tėvai sveiki ,jiems atlikti akių ir kelio girnelės tyrimai. Dalyvavę parodose. .
Pirkėjui nemokamos konsultacijos auginimo ir priežiūros klausimais garantuojamos .
Išvykdami ilgesniam laikui ,pas mus įsigytą šuniuką galėsite palikti veislyne.

Kinų kuoduoti šuniukai yra puiki ,nereikli bei prieraiši veislė visai šeimai.Tinka šeimai su vaikais ir jaunimui . Net senjorams ir negalę turintiems žmonėms...
Šios veislės šunys lengvai prisitaiko prie bet kokio šeimininko gyvenimo ritmo ir būdo, yra stabilios psichikos, visada geraširdžiai,vykdo išmoktas komandas. Puikiai sutaria su vaikais . Nesipyksta su kitais naminiais gyvūnėliais.Jų kailis nesišeria, neturi kvapo būdingo kitoms šunų veislėms,nesukelia alergijos,tinka alergiškiems žmonėms.Jų plaukas šilkinis ir neturi kitoms veislėms būdingo poplaukio.
Kinietukai gali būti dresuojami ir auklėjami pagal šeimininko poreikius ir temperamentą.Kinų kuoduotiesiems žmogaus buvimas šalia jų aukščiausia palaima ir pasitenkinimas.

Daugiau informacijos telefonu arba internetu.Kainos derinamos telefonu. PRISTATYMAS Į KITUS MIESTUS PAGAL SUSITARIMĄ. Nepilnamečiams šuniukai neparduodami.Prašau nesivarginti rašydami SMS
plika kinu kuoduota kalyte uz - nuotrauka 1