DVR VIDEO registratorius su GPS antena su *****LT

kaina: 101,08 €(349 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

DVR VIDEO registratorius su GPS antena su *****LT

DVIEJŲ KAMERŲ VIDEO REGISTRATORIUS FILMUOJA PRIEKĮ IR SALONĄ.
Daugiau informacijos ir galima tiesiogiai įsigyti elektroninėje parduotuvėje www.pirkciau.lt 
Garantija ***** mėn. Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!
Prietaisas yra naujas, ištestuotas, paruoštas naudojimui.
Modelis: DVR***** GPS, KAINA *****,*****LT SU ***** LT NUOLAIDA.
Spalvotas TFT *****.***** colių ekranas, *****x***** *****CH*****, *****x***** *****CH***** rezoliucija.
Kameros kampas: ***** laipsnių priekis***** laipsnių galas.
Atmintis iki *****GB.
Kamera automatiškai pradeda įrašymą įjungus automobilio maitinimą, sustoja ir išsijungia – išjungus automobilio maitinimą. Įrašas vyksta laiko intervalais arba kol kortelė bus pilna. Ciklas – pritrūkus kortelėje laisvos vietos, rašoma iš pradžių ant jau įrašytų vaizdų.
Vaizdas yra aukštos kokybės. Prietaisas turi dvi kameras. Viena prietaise įmontuota kamera filmuoja priekį, kita kamera filmuoja automobilio saloną, turi judesio daviklį. Galima įjungti judesio daviklio funkciją ir filmuos tik tada, kai bus aptiktas judantis objektas. Priešingu atveju, prietaisas nefilmuoja.
Prietaisas turi GPS orientaciją. Filmuotoje medžiagoje užfiksuojamas realus laikas, realus važiuotas greitis. Programa leidžia pasirinkti Google žemėlapį ir perkialiama judėjimo trajektorija.
GPS Sensorius *****pagreičio matuoklis***** ***** automatiškai išsaugo vaizdą po kritimo arba keičiant padėtį. Jutiklis skirtas matuoti transporto priemonės pagreitį.
Prietaisas naudojamas: automobiliuose kaip eismo nelaimės įrodymo ar prevencinės kontrolės vaizdinė medžiaga; Turistinėse kelionėse; Taxi automobiliuose; Specialios paskirties technikoje bei automobiliuose; Tolimųjų reisų sunkvežimiuose.
Vaizdas yra HD kokybės, tad video įrašyti failai ir nuotraukos bus ryškios kokybės.
Modelis: DVR***** GPS, KAINA DABAR TIK *****,*****LT SU ***** LT NUOAIDA. NEMOKAMAS pristatymas visoje LIETUVOJE! Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą*****faktūrą.
Mob: *****, *****
Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.lt 
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus *****, Šiauliai.
dvr video registratorius su - nuotrauka 1 dvr video registratorius su - nuotrauka 2 dvr video registratorius su - nuotrauka 3 dvr video registratorius su - nuotrauka 4 dvr video registratorius su - nuotrauka 5