BALTI BALANDZIAI vestuvems ir krikstynoms

vieta: Alytus

SKELBIMO GALIOJIMAS BAIGĖSI

Balti balandziai vestuvems, krikstynoms NEMOKAMAI pristatomi Kaune, Vilniuje, Alytuje. Baltieji balandziai atvežami širdies formos pintinėlėse į sutartą vietą ir gražiai įteikiami į vestuvininku rankas. Nuomojame atrinktus baltus, gražius pašto balandzius, kurie sugrįžta į savo namus. Skraidinti baltus balandzius – smagu! Po Meilės paukščių skrydžio visada lieka gražūs prisiminimai ir smagios nuotraukos.

Balti balandziai romantiška dovana vestuvems ir krikstynoms. Balti balandziai paliekanti prisiminimus ir įspūdžius vestuviu dovana. Baltu balandziu nuoma. Padarykite vestuviu ceremonija – nepakartojama, nes pakilę balandziai balti kaip sniegas, suplaks sparnais, iškils į mėlyną dangų, praneš aplinkiniams apie Jūsų santuoką. Vestuviniai balti balandziai. Vestuvems ir krikstynoms.

Telefonas: *****
*****
El. paštas: *****
balti balandziai vestuvems ir - nuotrauka 1 balti balandziai vestuvems ir - nuotrauka 2 balti balandziai vestuvems ir - nuotrauka 3 balti balandziai vestuvems ir - nuotrauka 4 balti balandziai vestuvems ir - nuotrauka 5