Brangiausias automobilių supirkimas!

kaina: 2 896,20 €(10 000,00 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Greitai ir brangiai superkame įvairius lengvuosius automobilius ir lengvųjų automobilių priekabas, visureigius, krovininius, keleivinius mikroautobusus bei sunkvežimius, motociklus ir motorolerius, nepriklausomai nuo gamintojo, markės ar būklės.

Tai iš tiesų bet kokių automobilių supirkimas! Siūlomos transporto priemonės gali būti naujos ir senos, laimėtos loterijoje ir atvežtos iš užsienio, tvarkingos ir su defektais, ilgai neeksploatuotos ir daužtos, tiesiog nereikalingos, surūdijusios, nevažiuojančios, su vairu dešinėje pusėje, skirtos ardymui ar utilizavimui, be techninės apžiūros ar draudimo.

Todėl jeigu turi nereikalingą 1960-2013 metų gamybos automobilį, mikroautobusą, sunkvežimį ar motociklą, patikėk jį mums, mes viskuo pasirūpinsime ir pasiūlysime geriausią kainą.Kuo ilgiau tavo autotechnika stovi tinkamai neprižiūrima, tuo mažesnę vertę ji turi. Todėl negaišk laiko ir skambink mums telefono numeriu *****, arba užpildyk svetainėje esančią automobilio pardavimo formą ir mes su tavimi susisieksime.

Superkame automobilius iš visos Lietuvos!
Išvežame!
Sutvarkome visus dokumentus!
Atsiskaitome iš karto!
Dirbame be išeiginių!
brangiausias automobiliu - nuotrauka 1