NEMOKAMAI pakeisime nešiojamo kompiuterio klaviatūrą!

kaina: 11,58 €(39,98 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

NEMOKAMAI pakeisime nešiojamo kompiuterio klaviatūrą!

Apliejote klaviatūrą kava, arbata ar kitu skysčiu, nepasispaudžia klavišas, o gal jis tiesiog iškrito ir tai trukdo Jums dirbti kompiuteriu? Kreipkitės pas mus, mes Jūsų kompiuterį prikelsime naujam gyvenimui, o Jūs liksite patenkintas mūsų darbu ir toliau sėkmingai juo naudositės.

Pasiūlysime tiek naudotų, tiek naujų klaviatūrų. Kaina nuo ***** LT. Jei įsigysite klaviatūrą pas mus ***** ją pakeisime NEMOKAMAI ir tuo pačiu išvalysime po ja visas susikaupusias dulkes bei maisto likučius.

Siunčiame į bet kurį Lietuvos miestą NEMOKAMAI. Išrašome sąskaitas faktūras.

*ŽEMA KAINA ***** Kadangi nešiojamų kompiuterių klaviatūras importuojame mes patys, gauname GERIAUSIĄ KAINĄ, kurią ir siūlome savo klientams.
*GREITIS ***** Visos klaviatūros yra VIETOJE, nereikės laukti jokių užsakomų detalių. Jums atnešus kompiuterį, mes klaviatūrą pakeisime NEDELSIANT.
*GARANTIJA ***** Klaviatūros yra naujos, originalios, importuotos iš pačių gamintojų, todėl mes pakeitę Jūsų kompiuterio klaviatūrą suteiksime jai garantiją.

Jei Jūsų kompiuterio klaviatūra:
***** APLIETA SKYSČIAIS;
***** IŠSLŪŽO AR NEBEVEIKIA KAI KURIE KLAVIŠAI;
***** ĮVYKO JUNGTIES GEDIMAS;

Viskas ko Jums reikia, tai žinoti mūsų įmonės adresą VILNIAUS G. *****, ŠIAULIAI ar telefono numerį *****. Apsilankykite pas mus ar tiesiog paskambinkite ir mes tikrai Jums padėsime, pakeisime NEMOKAMAI.

MUS RASITE ADRESU:
UAB „Rego Tech“
Vilniaus g. *****, Šiauliai *****Patogus privažiavimas*****
El.p. *****
Skype: cipas.lt
Mob.: *****
Darbo laikas: I*****V: ***** val., VI: ***** val.
Daugiau informacijos apie atliekamas paslaugas rasite mūsų internetinėje svetainėje: www.cipas.lt 
*Nuolatiniams klientams taikome NUOLAIDAS * Kompiuterių remontas Šiauliuose*
nemokamai pakeisime nesiojamo - nuotrauka 1 nemokamai pakeisime nesiojamo - nuotrauka 2 nemokamai pakeisime nesiojamo - nuotrauka 3 nemokamai pakeisime nesiojamo - nuotrauka 4