NEMOKAMAI pakeisime nešiojamo kompiuterio klaviatūrą!

kaina: 11,58 €(39,98 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

NEMOKAMAI pakeisime nešiojamo kompiuterio klaviatūrą!

Apliejote klaviatūrą kava, arbata ar kitu skysčiu, nepasispaudžia klavišas, o gal jis tiesiog iškrito ir tai trukdo Jums dirbti kompiuteriu? Kreipkitės pas mus, mes Jūsų kompiuterį prikelsime naujam gyvenimui, o Jūs liksite patenkintas mūsų darbu ir toliau sėkmingai juo naudositės.

Pasiūlysime tiek naudotų, tiek naujų klaviatūrų. Kaina nuo 40-100 LT. Jei įsigysite klaviatūrą pas mus - ją pakeisime NEMOKAMAI ir tuo pačiu išvalysime po ja visas susikaupusias dulkes bei maisto likučius.

Siunčiame į bet kurį Lietuvos miestą NEMOKAMAI. Išrašome sąskaitas faktūras.

*ŽEMA KAINA - Kadangi nešiojamų kompiuterių klaviatūras importuojame mes patys, gauname GERIAUSIĄ KAINĄ, kurią ir siūlome savo klientams.
*GREITIS - Visos klaviatūros yra VIETOJE, nereikės laukti jokių užsakomų detalių. Jums atnešus kompiuterį, mes klaviatūrą pakeisime NEDELSIANT.
*GARANTIJA - Klaviatūros yra naujos, originalios, importuotos iš pačių gamintojų, todėl mes pakeitę Jūsų kompiuterio klaviatūrą suteiksime jai garantiją.

Jei Jūsų kompiuterio klaviatūra:
- APLIETA SKYSČIAIS;
- IŠSLŪŽO AR NEBEVEIKIA KAI KURIE KLAVIŠAI;
- ĮVYKO JUNGTIES GEDIMAS;

Viskas ko Jums reikia, tai žinoti mūsų įmonės adresą VILNIAUS G. 230, ŠIAULIAI ar telefono numerį *****. Apsilankykite pas mus ar tiesiog paskambinkite ir mes tikrai Jums padėsime, pakeisime NEMOKAMAI.

MUS RASITE ADRESU:
UAB „Rego Tech“
Vilniaus g. 230, Šiauliai (Patogus privažiavimas)
El.p. *****
Skype: cipas.lt
Mob.: *****
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.
Daugiau informacijos apie atliekamas paslaugas rasite mūsų internetinėje svetainėje: *****
*Nuolatiniams klientams taikome NUOLAIDAS * Kompiuterių remontas Šiauliuose*
nemokamai pakeisime nesiojamo - nuotrauka 1 nemokamai pakeisime nesiojamo - nuotrauka 2 nemokamai pakeisime nesiojamo - nuotrauka 3 nemokamai pakeisime nesiojamo - nuotrauka 4