Susikaupusių dulkių valymas

kaina: 2,90 €(10,01 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

KRUOPŠTUS susikaupusių dulkių valymas
Jei Jūsų kompiuteris pradėjo lėčiau dirbti, garsiai ūžti, o ir pridėjus ranką prie kompiuterio pajusite, kad jis karštesnis nei būdavo anksčiau, vadinasi jis Jums siunčia signalus, kad jam reikia valyti dulkes. Nedelskite ir BŪTINAI kreipkitės pas mus, mes Jūsų kompiuterį paruošime naujam gyvenimui.
Mes ne tik išvalysime susikaupusias dulkes, bet ir pakeisime termo pastą, kas taip pat yra labai svarbu . Dulkių išvalymas 30lt. + aušinimo padas DOVANA-už savikainą.
MUS RASITE ADRESU:
UAB „Rego Tech“
Vilniaus g. 230, Šiauliai (patogus privažiavimas).
Darbo laikas: I-V: 9-18 val. VI: 9-14 val.
El.p. *****
Skype: cipas.lt
Mob.: *****
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.
Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje: *****
Kompiuterių remontas Šiauliuose.

MŪSŲ REMONTO IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS: remontas atliekamas vietoje, visa remontui reikalinga įranga vietoje, importuojame iš gamintojų detales už geriausią kainą, visi kompiuteriai registruojami sistemoje, kad klientui būtu ramu ir saugu, remontas atliekamas greitai, kruopščiai, sutaisomi praktiškai visi gedimai, priskiriami profesionalams, visapusiška konsultacija, suteikiama garantija iki 6 mėn. remonto darbams.
susikaupusiu dulkiu valymas - nuotrauka 1 susikaupusiu dulkiu valymas - nuotrauka 2 susikaupusiu dulkiu valymas - nuotrauka 3 susikaupusiu dulkiu valymas - nuotrauka 4