Jaukus 1k butas Kalniečiuose!

kaina: 20 852,64 €(72 000,00 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

DĖMESIO! Puikus pasiūlymas!

Labai patogioje miesto vietoje, Savanorių prospekte, parduodame kompaktišką, tvarkingą vieno kambario butą. Butas yra penkių aukštų blokinio tipo name, pirmajame aukšte. Bendras buto plotas 36.6 kv.m. Labai patogus išplanavimas: 18 kv.m. kambarys, erdvi beveik 10 kv.m. virtuvė, WC ir vonios kambarys atskirose patalpose, įstiklintas apšiltintas balkonas, yra sandėliukas.

Visas butas jaukus ir tvarkingas. Lauko durys medinės, koridoriuje ir kambaryje grindų danga – laminatas, virtuvėje – linoleumas, sudėti plastikiniai langai, sienos tapetuotos. Butas šiltas, o mokesčiai už šildymą nėra dideli. Parduodama su daliniais baldais (komoda, spinta, kai kurie virtuvės baldai). Taip pat yra vandens skaitliukai, visos ryšių komunikacijos: telefono ryšio, kabelinės televizijos, interneto įvadai.

Namo laiptinė tvarkinga, švari. Šalia namo yra vietos automobiliui laikyti. Namas stovi šalia Kalniečių prekybos centro, netoliese yra PC „SAVAS“, turgavietė, poliklinika. Kalniečių parkas – tai puiki vieta pasivaikščiojimams ar aktyviam laisvalaikiui. Netoliese yra viešojo transporto stotelė, iš kurios puikus susisiekimas su bet kuria miesto dalimi.

Dėl nebrangaus buto išlaikymo bei patogaus pirmojo aukšto, šis butas puikiai tinka ir vyresniojo amžiaus žmonėms.

PARDUODA:
UAB “S.IMPERIJA”
Justina Palmaitytė
Mob. *****
*****
jaukus 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 1 jaukus 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 2 jaukus 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 3 jaukus 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 4 jaukus 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 5 jaukus 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 6 jaukus 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 7 jaukus 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 8