3/4 buto dalis Eiguliuose!

kaina: 9 557,46 €(33 000,00 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

DĖMESIO! Geras pasiūlymas!
Kauniečių ir miesto svečių labai mėgstamoje miesto vietoje, Eiguliuose, S. Žukausko gatvėje, parduodame ¾ jaukaus 2-jų kambarių buto. Tai būtų 17kv.m. kambarys, WC, vonia, koridorius ir virtuvė bendri. Butas yra penkių aukštų blokinio tipo name, viršutiniame aukšte. Bendras buto plotas 50 kv.m. Erdvi 9 kv.m. virtuvė. WC ir vonios kambarys atskirose patalpose, yra įstiklintas balkonas.

Visas butas jaukus, vidinis todėl labai šiltas. Buto lauko durys šarvuotos, visur sudėti plastikiniai langai, sienos dažytos. Labai patogus buto išplanavimas: atskiri, nepereinami kambariai. Butas tvarkingas, tačiau reikalingas kosmetinis remontas. Naujai pakeistas vamzdynas. Virtuvėje yra erdvi sieninė spinta, be to yra sandėliukas rūsyje kitiems daiktams laikyti. Yra vandens skaitliukai, visos ryšių komunikacijos: telefono ryšio, kabelinės televizijos, interneto įvadai. Kadangi namas stovi toliau nuo pagrindinės gatvės, ramu, negirdėti automobilių sukeliamo triukšmo. Pro langus matyti gražus miesto vaizdas, patenka daug natūralios dienos šviesos.

Namo laiptinė tvarkinga ir švari, rakinama kodine spyna. Labai patogi vieta: šalia namo yra vaikų darželis, mokykla, PC „Iki“, turgelis, o netoliese esantis parkas – puiki vieta ramiems pasivaikščiojimams ar aktyviam laisvalaikiui. Taip pat puikia tinka žmonėms turintiems mažamečių vaikų ar naminių gyvūnų. Iš netoliese esančios viešojo transporto stotelės geras ir greitas susisiekimas ne tik su miesto Centru, bet ir bet kuria kita miesto dalimi.

Tai puiki vieta gyventi!

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Lolita Pauliukonienė
Mob. *****
El. p.: *****
3 4 buto dalis eiguliuose - nuotrauka 1 3 4 buto dalis eiguliuose - nuotrauka 2 3 4 buto dalis eiguliuose - nuotrauka 3 3 4 buto dalis eiguliuose - nuotrauka 4 3 4 buto dalis eiguliuose - nuotrauka 5 3 4 buto dalis eiguliuose - nuotrauka 6 3 4 buto dalis eiguliuose - nuotrauka 7