GERAS 3k butas Dainavoje!

kaina: 31 278,96 €(107 999,99 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Dainavos mikrorajone, Birželio 23 – osios g. parduodame 3 – jų kambarių butą. Butas yra devynių aukštų blokinio tipo name, 7-ame aukšte. Bendras plotas 63 kv.m. Labai patogus išplanavimas: kambariai 17 kv.m. 14 kv.m. ir 13 kv.m., virtuvės plotas – 6 kv.m. WC ir vonia įrengti atskirose patalpose. Yra du įstiklinti balkonai.
Butas labai erdvus ir tvarkingas. Sudėti plastikiniai langai, lauko durys – dvigubos medinės, grindys – parketas. Yra visos ryšių komunikacijos: internetas, kabelinė televizija, telefono ryšys. Kambariai labai jaukūs ir šviesūs. Langai į skirtingas puses Taip pat yra tamsus kambariukas ir sandėliukas rūsyje. Šiluma name reguliuojama pagal lauko temperatūrą, todėl mokesčiai už šilumą nedideli. Namo laiptinė tvarkinga ir švari, rakinama.
Namas stovi labai geroje strateginėje vietoje, šalia parduotuvės,”Vyturio” mokykla,prie pat namo vaikų darželis. Namas toliau nuo gatvės,todėl ramu ,graži vieta, tvarkinga aplinka. Puikus ir greitas susisiekimas su bet kuria miesto dalimi.

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Lolita Pauliukonienė
Mob. *****
El. p.: *****
geras 3k butas dainavoje - nuotrauka 1 geras 3k butas dainavoje - nuotrauka 2 geras 3k butas dainavoje - nuotrauka 3 geras 3k butas dainavoje - nuotrauka 4 geras 3k butas dainavoje - nuotrauka 5 geras 3k butas dainavoje - nuotrauka 6 geras 3k butas dainavoje - nuotrauka 7 geras 3k butas dainavoje - nuotrauka 8