Gyvenamasis namas išskirtinėje vietoje!

kaina: 117 006,49 €(404 000 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Gražioje ir ramioje vietoje, netoli Kauno marių, Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse, Kokalnio gatvėje parduodame namą. Pastatas mūrinis, dviejų aukštų, bendras plotas ***** kv.m. Namui priklauso didelis ***** arų sklypas.

Langai visur mediniai, dvigubi, lauko durys – šarvuotos, grindys – medinis parketas. Šildoma kietu kuru ir dujomis, taigi šildymas pigus, o namuose visuomet šilta ir jauku. Geras namo išplanavimas, visi kambariai nepereinami, kiekviename aukšte yra balkonas/terasa. Pirmame aukšte du kambariai: ***** kv.m. ir ***** kv.m. ir erdvi ***** kv.m. virtuvė bei ***** kv.m. vonios kambarys *****WC ir vonia įrengti kartu*****. Virtuvėje ir vonioje grindys išklotos plytelėmis. Antrame aukšte taip pat du kambariai: ***** kv.m. ir ***** kv.m., didelis, šviesus ***** kv.m. holas.
Taip pat yra nedidelis antstatas *****palėpė*****, tarsi papildomas trečias aukštas su didele terasa nuo kurios atsiveria puikus vaizdas į Kauno marias.
Erdviame rūsyje įrengta katilinė, skalbykla bei nedidelė jauki pirtelė.
Viena namo siena sujungta su kitu, kaimynų namu.

Kiemas tvarkingas, uždaras. Aplinka labai gražiai sutvarkyta, daug žalumos. Kieme yra ūkinis pastatas, kuriame įrengtas garažas. Netoliese, vos už ***** metrų Kauno marios, puiki vieta pasivaikščiojimams ar aktyviam laisvalaikiui. Geras susisiekimas, iki Kauno ***** km.

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Lolita Pauliukonienė
Mob. *****
El. p.: *****
gyvenamasis namas isskirtineje - nuotrauka 1 gyvenamasis namas isskirtineje - nuotrauka 2 gyvenamasis namas isskirtineje - nuotrauka 3 gyvenamasis namas isskirtineje - nuotrauka 4 gyvenamasis namas isskirtineje - nuotrauka 5 gyvenamasis namas isskirtineje - nuotrauka 6 gyvenamasis namas isskirtineje - nuotrauka 7 gyvenamasis namas isskirtineje - nuotrauka 8