SUREMONTUOTAS butas Centre!

kaina: 173,77 €(599,99 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Pačiame miesto Centre, ramioje K. Būgos gatvėje, nuomojame tvarkingą *****jų kambarių butą. Butas yra dviejų aukštų mūriniame name su palėpe, antrajame aukšte. Bendras plotas ***** kv.m. Patogus buto išplanavimas: erdvūs kambariai, WC ir vonios kambarys vienoje patalpoje.

Visas butas labai jaukus ir šviesus, aukštos buto lubos suteikia dar didesnės erdvės pojūtį. Langai ir grindys – medinės. Šildoma autonominiu dujų šildymu, o mokesčiai tikrai nedideli! Mokesčiai už šildymą ir karštą vandenį *****su „gyvatuku“***** MAX siekė vos ***** Lt!
Nuomojama su visais baldais bei buitine technika *****yra skalbimo mašina*****, be to esant poreikiui savininkas sutinka nupirkti likusius bute reikalingiausius baldus! Taip pat yra vandens skaitliukai, visos ryšių komunikacijos: telefono ryšio, kabelinės televizijos, interneto įvadai.

Namas geros būklės, tvarkinga ir prižiūrima aplinka. Be to, šalia namo visada yra vieta automobiliui laikyti. Vieta labai patogi strategiškai: šalia miesto centras, Vytauto pr., PPC „Akropolis“, parkas. ***** metrų spinduliu yra trys mokyklos, vos už ***** metrų vaikų darželis. Itin patogus susisiekimas su bet kuria miesto dalimi.

NUOMOJA:
UAB “S.IMPERIJA”
Justina Palmaitytė
Mob. *****
*****
suremontuotas butas centre - nuotrauka 1 suremontuotas butas centre - nuotrauka 2 suremontuotas butas centre - nuotrauka 3 suremontuotas butas centre - nuotrauka 4 suremontuotas butas centre - nuotrauka 5 suremontuotas butas centre - nuotrauka 6 suremontuotas butas centre - nuotrauka 7 suremontuotas butas centre - nuotrauka 8