SUREMONTUOTAS butas Centre!

kaina: 173,77 €(599,99 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Pačiame miesto Centre, ramioje K. Būgos gatvėje, nuomojame tvarkingą 2-jų kambarių butą. Butas yra dviejų aukštų mūriniame name su palėpe, antrajame aukšte. Bendras plotas 65 kv.m. Patogus buto išplanavimas: erdvūs kambariai, WC ir vonios kambarys vienoje patalpoje.

Visas butas labai jaukus ir šviesus, aukštos buto lubos suteikia dar didesnės erdvės pojūtį. Langai ir grindys – medinės. Šildoma autonominiu dujų šildymu, o mokesčiai tikrai nedideli! Mokesčiai už šildymą ir karštą vandenį (su „gyvatuku“) MAX siekė vos 400 Lt!
Nuomojama su visais baldais bei buitine technika (yra skalbimo mašina), be to esant poreikiui savininkas sutinka nupirkti likusius bute reikalingiausius baldus! Taip pat yra vandens skaitliukai, visos ryšių komunikacijos: telefono ryšio, kabelinės televizijos, interneto įvadai.

Namas geros būklės, tvarkinga ir prižiūrima aplinka. Be to, šalia namo visada yra vieta automobiliui laikyti. Vieta labai patogi strategiškai: šalia miesto centras, Vytauto pr., PPC „Akropolis“, parkas. 300 metrų spinduliu yra trys mokyklos, vos už 100 metrų vaikų darželis. Itin patogus susisiekimas su bet kuria miesto dalimi.

NUOMOJA:
UAB “S.IMPERIJA”
Justina Palmaitytė
Mob. *****
*****
suremontuotas butas centre - nuotrauka 1 suremontuotas butas centre - nuotrauka 2 suremontuotas butas centre - nuotrauka 3 suremontuotas butas centre - nuotrauka 4 suremontuotas butas centre - nuotrauka 5 suremontuotas butas centre - nuotrauka 6 suremontuotas butas centre - nuotrauka 7 suremontuotas butas centre - nuotrauka 8