Parkavimosi sistema VEIDRODYJE su didelio ryškumo ekranu ir ***** davikliais

kaina: 86,60 €(299,01 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Parkavimosi sistema VEIDRODYJE su didelio ryškumo ekranu ir ***** davikliais
VEIDRODIS SU SPALVOTU DIDELIO RYŠKUMO VFD *****VACUM FLUORESCENT DISPALY***** EKRANU***** DAVIKLIŲ PARKAVIMOSI SISTEMA
Parkavimo sistema ir laisvųjų rankų įranga veidrodyje PMP***** kaina tik ***** lt.
DIDELIO RYŠKUMO, sodrių spalvų VFD *****Vacum fluorescent display***** spalvotas ekranas. Ekrano vaizdas ryškiai matomas saulėtą ir debesuotą dieną. Rodomas atstumas iki kliūties metrais. Rodoma automobilio pusė, kuri labiau artėja prie kliūties.
Šalčiui bei vandeniui atsparūs jutikliai. ***** vienetai skirti automobilio galui ir priekiui. Spalva – juoda, sidabrinė. Spalva pasirenkama formuojant užsakymą.
NAUJOS KARTOS DAUGIAFUNKCINIS VEIDRODIS SKIRTAS SAUGIAM, MALONIAM VAIRAVIMUI. Veidrodyje ne tik matysite realų galinį vaizdą, bet ir informaciją, skirtą kliūčiai perspėti. ***** daviklių jutikliai, kurie montuojami ir priekyje ***** davikliai***** ir gale ***** davikliai***** perspėja signalu apie artėjančią kliūtį, esančią automobilio gale ir priekyje esančius bortelius. Veidrodyje matysite atstumą iki kliūties ir automobilio pusę, kuri artėja prie kliūties. Veidrodis su parkavimosi sistema skiriasi nuo įprastų parkavimosi sistemų tuo, kad vienoje vietoje matysite realų galinį vaizdą ir skaitmeninę informaciją, skirtą kliūčties atstumo įvertinimui. Labai lengvas prietaiso instaliavimas. Veidrodis tvirtinamas ant originalaus veidrodžio. Prietaise yra slankikliai, kuriais lengvai uždėsite ant įvairių dydžių veidrodžių. Sistema pradeda veikti užvedus automobilį. VFD ekrano sistema ryški ir matysite net saulėtą dieną.
PRIETAISAS NAUJAS, IŠTESTUOTAS IR PARUOŠTAS NAUDOJIMUI!!!
Garantija ***** mėn.
Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!
KAINA ***** LT. Taip pat Išrašome PVM sąskaitą*****faktūrą.

Daugiau informacijos bei galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje www.pirkciau.lt 
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje, esančioje adresu :
Vilniaus *****, Šiauliai *****Patogus privažiavimas*****.
Mob: *****, el. *****
KONSULTACIJOS TELEFONU: I*****VII: *****.*****.*****
parkavimosi sistema veidrodyje - nuotrauka 1 parkavimosi sistema veidrodyje - nuotrauka 2 parkavimosi sistema veidrodyje - nuotrauka 3 parkavimosi sistema veidrodyje - nuotrauka 4