GERAS 2k butas Vilijampolėje!

kaina: 20 852,64 €(72 000,00 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Geroje strateginėje miesto vietoje, Vilijampolėje, visai netoli Neries, K. Griniaus gatvėje, parduodame geros būklės 2-jų kambarių butą. Butas yra penkių aukštų blokinio tipo mane, viršutiniame aukšte. Bendras buto plotas 43.72 kv.m. Kambariai: 15.77 kv.m., 13.78 kv.m., bei 5.38 kv.m. virtuvės plotas. WC ir vonios kambarys vienoje patalpoje. Yra balkonas.

Butas geros būklės, jaukus ir tvarkingas. Patogus buto išplanavimas: atskiri, nepereinami kambariai. Langai į rytų pusę, todėl visada šviesu ir saulėta. Butas labai šiltas, o mokesčiai už šildymą tikrai labai nedideli! Parduodama su daliniais baldais. Taip pat yra vandens skaitliukai, visos ryšių komunikacijos: telefono ryšio, kabelinės televizijos, interneto įvadai. Taip pat šiam butui priklauso rūsys.

Namo laiptinė tvarkinga ir švari, rakinama. Yra namo bendrija, kuri rūpinasi gyventojų gerbūviu. Kiemo aplinka graži, nuolat tvarkoma ir prižiūrima, pievos apsodintos gėlėmis. Netoliese yra automobilių saugojimo aikštelė. Geras susisiekimas. Labai patogi vieta: ramu, tačiau iki miesto centro kelios minutės viešuoju transportu, vos 20 min pėstute iki Senamiesčio! Netoliese yra Vilijampolės turgus, o pakrantė šalia Neries puiki vieta mėgstantiems sportuoti, pabėgioti ar tiesiog ramiai pasivaikščioti.

Tai puiki vieta gyventi!

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Akvilė Gudaitė
Mob. *****
El. p.: *****
geras 2k butas vilijampoleje - nuotrauka 1 geras 2k butas vilijampoleje - nuotrauka 2 geras 2k butas vilijampoleje - nuotrauka 3 geras 2k butas vilijampoleje - nuotrauka 4 geras 2k butas vilijampoleje - nuotrauka 5 geras 2k butas vilijampoleje - nuotrauka 6 geras 2k butas vilijampoleje - nuotrauka 7 geras 2k butas vilijampoleje - nuotrauka 8