Jaukus 1k butas renovuotame name!

kaina: 21 142,26 €(73 000,00 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Dainavoje, V.Krėvės prospekte, naujai renovuotame penkių aukštų name parduodame jaukų vieno kambario butą. Butas yra patogiame pirmajame aukšte. Bendras buto plotas 30.17 kv.m. Kambarys 17 kv.m., bei 5 kv.m. virtuvė. WC ir vonios kambarys vienoje patalpoje, yra erdvus naujai įstiklintas balkonas.

Butas labai jaukus ir kompaktiškas. Sudėti plastikiniai langai, grindys medinės. Bute atliktas kosmetinis remontas. Naujai renovuotas visas namas, už renovaciją viskas jau sumokėta. Butas labai šiltas, o MOKESČIAI už šildymą, LABAI MAŽI. Šalčiausiais žiemos mėnesiais kaina su „gyvatuku“ siekia vos 141 LT! Yra galimybė butą įsigyti su baldais, arba be jų. Yra vandens skaitliukai, visos ryšių komunikacijos: telefono ryšio, kabelinės televizijos, interneto įvadai. Taip pat šiam butui priklauso rūsys.

Namas yra toliau nuo gatvės, todėl čia visuomet ramu. Netoliese yra viešojo transporto stotelė, iš kur labai patogus susisiekimas su miesto centru ar kitais mikrorajonais. Vieta čia labai patogi ir strategiškai: netoliese keli prekybos centrai, mokyklos, vaikų darželiai, šalia pasivaikščiojimams labai tinkantis Draugystės parkas.

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Akvilė Gudaitė
Mob. *****
El. p.: *****
jaukus 1k butas renovuotame - nuotrauka 1 jaukus 1k butas renovuotame - nuotrauka 2 jaukus 1k butas renovuotame - nuotrauka 3 jaukus 1k butas renovuotame - nuotrauka 4 jaukus 1k butas renovuotame - nuotrauka 5 jaukus 1k butas renovuotame - nuotrauka 6 jaukus 1k butas renovuotame - nuotrauka 7 jaukus 1k butas renovuotame - nuotrauka 8