GERAS *****k butas Kalniečiuose!

kaina: 19 404,54 €(67 000,00 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Kalniečiuose, geroje ir patogioje vietoje, V.Landsbergio*****Žemkalnio gatvėje, parduodame geros būklės vieno kambario butą. Butas yra penkių aukštų blokinio tipo name, viršutiniame aukšte. Bendras buto plotas ***** kv.m. Kambarys *****.***** kv.m., bei *****.***** kv.m. virtuvės plotas. WC ir vonios kambarys atskirose patalpose. Yra įstiklintas balkonas.

Visas butas labai tvarkingas ir švarus. Sudėti plastikiniai langai, grindų danga – laminatas. Kambarys labai šviesus ir saulėtas. Parduodama su baldais. Butas vidinis ir labai šiltas, o mokesčiai už šildymą tikrai nedideli. Yra vandens skaitliukai, visos ryšių komunikacijos.

Namo laiptinė tvarkinga ir švari. Labai patogi vieta: netoliese yra parduotuvės, vaikų darželis, geras susisiekimas su bet kuria miesto dalimi.

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Akvilė Gudaitė
Mob. *****
El. p.: *****
geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 1 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 2 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 3 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 4 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 5 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 6 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 7 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 8