GERAS 1k butas Kalniečiuose!

kaina: 19 404,54 €(67 000,00 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Kalniečiuose, geroje ir patogioje vietoje, V.Landsbergio-Žemkalnio gatvėje, parduodame geros būklės vieno kambario butą. Butas yra penkių aukštų blokinio tipo name, viršutiniame aukšte. Bendras buto plotas 33 kv.m. Kambarys 17.13 kv.m., bei 6.83 kv.m. virtuvės plotas. WC ir vonios kambarys atskirose patalpose. Yra įstiklintas balkonas.

Visas butas labai tvarkingas ir švarus. Sudėti plastikiniai langai, grindų danga – laminatas. Kambarys labai šviesus ir saulėtas. Parduodama su baldais. Butas vidinis ir labai šiltas, o mokesčiai už šildymą tikrai nedideli. Yra vandens skaitliukai, visos ryšių komunikacijos.

Namo laiptinė tvarkinga ir švari. Labai patogi vieta: netoliese yra parduotuvės, vaikų darželis, geras susisiekimas su bet kuria miesto dalimi.

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Akvilė Gudaitė
Mob. *****
El. p.: *****
geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 1 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 2 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 3 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 4 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 5 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 6 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 7 geras 1k butas kalnieciuose - nuotrauka 8