Dovanojamas draugiškas šuo Panevėžyje

vieta: Panevėžys

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Benukas priklydo į Staniūnus, Panevėžio raj. šią žiemą. Galbūt tai vietinių neatsakingų šeimininkų neprižiūrėtas šuo, galbūt paklydęs ir nebesurastas, o galbūt tyčia atvežtas numirti, nes vietovė, kur jis rastas, ima populiarėti kaip gyvūnų atsikratymo taškas. Benas žiemą pragyveno pusnyje po medžiu, dieną klaidžiodavo po apylinkes ir ieškodavo draugų, kas duotų maisto. Kaip suprantu, jį per žiemą po truputį išmaitino net keli globėjai. Vienu metu per savo jaunatvišką kvailumą buvo partrenktas mašinos, po to kurį laiką buvo dingęs ir manėm, kad jau nebeišgyvens, tačiau įvyko stebuklas ir poros savaičių vėl atsirado, liesas, bet sveikas. Nuo tada Benas mašinų nebesivaiko. Atsiradus galimybei, Benas rado laikiną pastogę Panevėžio gyvūnų prieglaudoje Kaimiškyje, kur šiuo metu laukia naujų namų.

Benas yra nuostabus šuo, be galo draugiškas, pamatęs pažįstamą žmogų šokinėja iš laimės, laižo rankas. Labai gerai sutaria su kitais šunimis, eina pasisvekinti su kiekvienu sutiktu. Gali būti, kad sutartų ir su katėmis, kol kas netikrinome. Kadangi yra badavęs, maistui neišrankus, išalkęs ėda net duoną. Kailis netrumpas, šiek tiek kudlotas, todėl galėtų gyventi tiek lauke, tiek namie. Apžiūrėtas veterinaro - sveikas ir jaunas, apie 1-2 metų amžiaus.

Nuotraukose dar purvinas, tačiau prieglaudoje po truputį atsigaus ir išgražės.
Benas labai laukia naujų šeimininkų. Su juo susipažinti galite atvykę į Panevėžio prieglaudą Kaimiškio raj.
*****
dovanojamas draugiskas suo - nuotrauka 1 dovanojamas draugiskas suo - nuotrauka 2 dovanojamas draugiskas suo - nuotrauka 3