Išskirtinis automobilio važiuoklės patikros pasiūlymas !!!

vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Nuo 2013.03.29 iki 2013.05.31
Pavasaris vėluoja, bet jis kaip visada bus !!!
O tu, vairuotojau, ar nepavėluosi paruošti automobilio vasarai kuri būtinai ateis ?
Pradėkite ruoštis vasarai jau nuo dabar ir išvengsite bereikalingos panikos, kuri užvaldo vairuotojus, likus vos vienai ar kelioms savaitėms iki taip lauktos vasaros ir išsvajotų atostogų.

Nemokama važiuoklės patikra !!!

Išgirdote pašalinius garsus automobilyje, bilda, cypia, džeržgia, ūžia? Važiuokite pas mus! Patikrinsime svirties sailenblokus ar neįplyšę, šarnyrus ar jie nelaisvi ir apsauginė guma ar neplyšusi ,stabilizatoriaus traukes, stabilizatoriaus įvores, ratų guolius, amortizatorius, amortizatorių atraminius guolius, spyruokles, vairo traukes, vairo traukių antgalius, vairo traukių apsaugines gumas, stabdžių žarneles, stabdžių vamzdelius, padangų būklę.
Radus gedimus juos pašalinsime greitai ir kokybiškai. Naudojamos tik geros kokybės atsarginės dalys. Remonto darbams ir keičiamoms atsarginėms dalims bus taikoma 10 % nuolaida.

Siekdami taupyti Jūsų brangų laiką, prašome automobilio patikrai registruotis iš anksto telefonais: (*****; (*****, (*****, el. paštu ***** arba užsiregistruoti atvykus pas mus, į UAB “Igtisa”, Išradėjų g. 16, Šiauliai.