Segmentinės tvoros, panelinės tvoros VegaB

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Itin geromis kainomis parduodame, bei montuojame segmentinius aptvėrimus VegaB.
Tai vienas iš geriausių ir pigiausių pasirinkimų ieškantiems aukštos kokybės už prieinamą kainą. VegaB paneliniai aptvėrimai itin plačiai naudojami mokyklų, parkų, sandėlių, gamyklų, pramoninių objektų, bei sporto aikštelių aptvėrimui, taipogi dėl gero kainos ir kokybės santykio naudojami ir sklypų, bei nuosavų namų aptvėrimui.
VegaB PANELINĖS TVOROS YRA ATSPARIOS KOROZIJAI!
VegaB panelės ir stulpai yra cinkuoti karštu būdu. Jeigu pasirenkate dažytą variantą, tai cinkuota produkcija dar papildomai dirbtinai sendinama pramoniniu būdu, fosfatuojama ir nudažoma milteliniu būdu.
Cinko padengimas ***** mikronų. Cinko voniose cinkuojamas visas galutinis produktas, o ne atskiros dalys, tik tokiu būdu nucinkuojami visi suvirinimai, siūlės, tuščiaviduriai vamzdžiai padengiami cinku ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.
DAŽYTAI PRODUKCIJAI SUTEIKIAMA GAMYKLINĖ ***** METŲ ANTIKOROZINĖ GARANTIJA!
VegaB panelės suvirintos taškiniu būdu iš plieninių horizontaliai ir vertikaliai sudėtų strypų, galima rinktis iš dviejų strypų diametrų: *****,*****mm arba ***** mm. Taipogi galima pasirinkti ir langelių išmatavimus tarp mažų ***** X ***** mm***** arba stačikampių ***** X ***** mm*****.
VegaB panelių plotis ***** mm, aukštį galima pasirinkti nuo *****m iki *****,*****m.
Panelės Vega*****D Super suvirintos taškiniu būdu iš plieninių horizontalių ir vertikalių strypų. Dvigubų horizontalių strypų diametras – ***** x ***** mm, vertikalių strypų diametras – ***** mm. Stačiakampių langelių išmatavimai ***** x ***** [mm]. Panelės plotis ***** [mm].
DĖL DETALESNĖS INFORMACIJOS AR NORĖDAMI UŽSISAKYTI KVIEČIAME APSILANKYTI MŪSŲ INTERNETINIAME PUSLAPYJE ARBA KREIPTIS TELEFONU.
Tel. ***** ***** *****
www.ometa.lt 
segmentines tvoros panelines - nuotrauka 1 segmentines tvoros panelines - nuotrauka 2 segmentines tvoros panelines - nuotrauka 3 segmentines tvoros panelines - nuotrauka 4