VARTAI, VARTELIAI, TVOROS, APTVĖRIMO SISTEMOS

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Siūlome tiek standartinių, tiek nestandartinių dydžių, įvairaus dizaino atitinkančio Jūsų poreikius kompleksines aptvėrimo sistemas, vartus, vartelius, tvoras, laiptų bei balkonų turėklus.
Mūsų siūlomi vartai gali būti tiek automatiniai, tiek atidaromi rankiniu būdu. Galima rinktis tarp stumdomų ir dvivėrių vartų.
PRODUKCIJĄ GALIMA RINKTIS IŠ DAUGYBĖS SKIRTINGŲ MODELIŲ, BEI PASIRINKTĮ VIENĄ IŠ DAUGELIO SPALVŲ IR DEKORACIJŲ.
Visus montavimo darbus atlieka profesionali mūsų montuotojų komanda.
Visa produkcija yra cinkuota karštu būdų, cinko voniose panardinant visą galutinį produktą. Tokiu būdu nucinkuojami visi suvirinimai, siūlės, tuščiaviduriai vamzdžiai padengiami cinku ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Cinko padengimas: 100-120 mikronų.
Renkantis dažytą produkciją cinkuoti gaminiai yra papildomai dirbtinai sendinami pramoniniu būdu, fosfatuojami ir tada nudažomi milteliniu būdu. Visas šis procesas suteikia gaminiams ilgaamžiškumą.
Segmentams tvirtinti naudojamos specialios apkabos su plastmasiniais laikikliais ir veržlės iš nerūdijančio plieno.
GAMINIAMS SUTEIKIAMA GAMYKLINĖ 10 METŲ ANTIKOROZINĖ GARANTIJA!
Yra galimybė rinktis vartų automatiką įmontuotą stulpo viduje, tai apsaugo įrangą nuo atmosferos poveikio bei kritulių, nėra kabančių laidų. Saugumo sumetimais automatika maitinama 24V įtampa.
Dingus elektrai automatika atrakinama vienetiniu raktu, ir lengvai nustumiama rankomis, automatikoje sumontuota jegos kontrolės sistema, kelyje pasitaikius kliūčiai vartai yra sustabdomi.
Produkcija atitinka ISO STANDARTĄ, bei CE SERTIFIKATUS.
Daugiau informacijos rasite Mūsų tinklapyje arba susisiekę telefonu.
Tel. *****
*****
vartai varteliai tvoros - nuotrauka 1 vartai varteliai tvoros - nuotrauka 2 vartai varteliai tvoros - nuotrauka 3 vartai varteliai tvoros - nuotrauka 4