NAUJIENA VEIDRODIS SU PARKAVIMO 8 DAVIKLIŲ SISTEMA PMP-180

kaina: 86,60 €(299,01 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

NAUJIENA VEIDRODIS SU PARKAVIMO 8 DAVIKLIŲ SISTEMA PMP-180

KARTŠA PAVASARINĖ NAUJIENA VEIDROSIS SU SPALVOTU DIDELIO RYŠKUMO VFD (VACUM FLUORESCENT DISPALY) EKRANU+8 DAVIKLIŲ PARKAVIMOSI SISTEMA.
NAUJOS KARTOS DAUGIAFUNKCINIS VEIDRODIS SKIRTAS SAUGIAM, MALONIAM VAIRAVIMUI. Veidrodyje ne tik matysite realų galinį vaizdą, bet ir informaciją, skirtą kliūčiai perspėti. 8 jutiklių sistema perspėja signalu apie artėjančią kliūtį, esančią automobilio gale ir priekyje esančius bortelius. Veidrodyje matysite atstumą iki kliūties ir automobilio pusę, kuri artėja prie kliūties. Veidrodis su parkavimosi sistema skiriasi nuo įprastų parkavimosi sistemų tuo, kad vienoje vietoje matysite realų galinį vaizdą ir skaitmeninę informaciją, skirtą kliūčties atstumo įvertinimui. Labai lengvas prietaiso instaliavimas. Veidrodis tvirtinamas ant originalaus veidrodžio. Prietaise yra slankikliai, kuriais lengvai uždėsite ant įvairių dydžių veidrodžių. Sistema pradeda veikti užvedus automobilį. VFD ekrano sistema ryški ir matysite net saulėtą dieną.
Kaina tik 299 Lt.
PRIEDAI- 8 galiniai parkavimosi jutikliai, grąžtai jutikliams, valdymo blokas, valdymo bloko maitinimo laidas, instrukcija, dėžutė.
Platesnė informacija internetinėje svetainėje *****
Prietaisas naujas, ištestuotas, paruoštas tolimensiam sėkmingam naudojimui. DĖMESIO! Prietaisas yra KOKYBIŠKAS ir galima montuoti į visus automobilius.
Suteikiama garantija 12 mėn.
Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!
Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą. Kaina tik 299 lt.
Mob tel. : *****, el.p. *****.
Daugiau informacijos bei galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje, esančioje Vilniaus g. 230, Šiauliai adresu.
KONSULTACIJOS TELEFONU: I-VII: 9.00-19.00
naujiena veidrodis su - nuotrauka 1 naujiena veidrodis su - nuotrauka 2 naujiena veidrodis su - nuotrauka 3 naujiena veidrodis su - nuotrauka 4