GERAS 3k butas Šilainiuose!

kaina: 30 699,72 €(105 999,99 Lt) vieta: Kaunas

SKELBIMO GALIOJIMAS BAIGĖSI

Kaune, Šilainiuose, Jotvingių gatvėje, parduodamas 3-ių kambarių butas. Butas yra devynių aukštų blokiniame name, devintame aukšte. Nors butas ir yra viršutiniame aukšte, bet namo stogas renovuotas prieš kelis metus, todėl dėl to problemų tikrai neturėsite. Bendras buto plotas 64 kv.m. Patogus buto išplanavimas: kambariai atskiri, nepereinami. WC ir vonios kambarys atskirose patalpose. Yra vienas įstiklintas balkonas. Butui taip pat priklauso 7 kv.m. rūsys.
Butas tvarkingas. Buto lauko durys - šarvuotos, visuose kambariuose sudėti plastikiniai langai, o grindų danga – parketas. Buto koridorius iškaltas medinėmis lentelėmis. Butas parduodamas su visais jame esančiais baldais bei buitine technika. Taip pat yra vandens skaitliukai, visos ryšių komunikacijos: telefono ryšio, kabelinės televizijos, interneto įvadai.

Jūsų saugumui bute įrengta signalizacija. Laiptinė rakinama kodine spyna. Namo aplinka sutvarkyta. Kieme visada rasite vietos savo automobiliui laikyti. Strategiškai labai patogi vieta. Visai netoli yra PC „Mega“ ir „Maxima“, PC „Norfa“, šilainių turgus, poliklinika. Iš netoliese esančios stotelės puikus susisiekimas su bet kuria miesto dalimi.

PARDUODA:
UAB “S.IMPERIJA”
Klaudijus Jankauskas
Mob. *****
*****
geras 3k butas silainiuose - nuotrauka 1 geras 3k butas silainiuose - nuotrauka 2 geras 3k butas silainiuose - nuotrauka 3 geras 3k butas silainiuose - nuotrauka 4 geras 3k butas silainiuose - nuotrauka 5 geras 3k butas silainiuose - nuotrauka 6 geras 3k butas silainiuose - nuotrauka 7 geras 3k butas silainiuose - nuotrauka 8