Kompaktiškas 1k butas Vilijampolėje!

kaina: 15 349,86 €(53 000,00 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Vilijampolėje, Raudondvario plente, visai šalia Lampėdžių karjero, parduodame jaukų ir kompaktišką vieno kambario butą. Butas yra devynių aukštų mūriniame name, trečiame aukšte. Bendras buto plotas 27 kv.m. Gyvenamasis kambarys 13 kv.m., virtuvės plotas – 4.5 kv.m. WC ir vonios kambarys vienoje patalpoje. Bute yra įstiklintas balkonas.

Butas jaukus ir tvarkingas. Buto lauko durys – šarvuotos. Butas labai šviesus ir saulėtas, langai orentuoti į pietų pusę, todėl patenka daug natūralios dienos šviesos. Butas yra vidinis, todėl labai šiltas. O mokesčiai už šildymą siekia vos 200Lt!!!

Namo laiptinė tvarkinga ir švari, graži prižiūrima aplinka. Namas stovi tarsi kurortinėje vietoje: visai šalia yra karjeras netoliese ant kalno – miškas. Tai puiki vieta ramiems pasivaikščiojimams su šeima ar aktyviam laisvalaikiui. Be to, netoliese yra prekybos centras “IKI”, vaistinė, paštas, mokykla bei vaikų darželis. Iš netoliese esančios viešojo transporto stotelės, patogus ir greitas susisiekimas ne tik su miesto centru, bet ir bet kuria kita miesto dalimi.

Tai gali būti Jūsų naujieji namai!

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Asta Norvidienė
Mob. *****
El. p.: *****
kompaktiskas 1k butas - nuotrauka 1 kompaktiskas 1k butas - nuotrauka 2 kompaktiskas 1k butas - nuotrauka 3 kompaktiskas 1k butas - nuotrauka 4 kompaktiskas 1k butas - nuotrauka 5 kompaktiskas 1k butas - nuotrauka 6 kompaktiskas 1k butas - nuotrauka 7 kompaktiskas 1k butas - nuotrauka 8