Erdvus namas keliams butams ramioje vietoje!

kaina: 86 596,39 €(299 000,02 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Nuostabioje Kauno vietoje, Žemuosiuose Kaniukuose, visai netoli miško parduodamas didelis mūrinis namas. Viso namo plotas – ***** kv.m. Namui priklauso *****a. namų valdos žemės sklypas. Namas yra dviejų aukštų. Taip pat yra pusrūsis.
Kadangi namo plotas yra ganėtinai didelis ir jis visiškai neįrengtas jame būtų galima įrengti nuo ***** iki ***** atskirų butų.
Alink yra daugybė gyvenamųjų namų, tad visos komunikacijos yra šalia. Namas yra kraštinis, visai šalia miško, tad iš vienos pusės yra didelė, neužstatyta erdvė su vaizdu į mišką.
Susisiekimas su Kauno centru labai geras, nes netoliese yra viešojo transporto stotelė, o su nuosavu automobiliu miesto centrą pasieksite greičiau nei per ***** minučių. Taip pat visai netoli yra didelis PC „Maxima“, degalinę „Lukoil“.
Tai tikrai ideali vieta kurti savo naujus, jaukius namus.

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Svajonė Antanaitienė
Mob. ***** *****
El. p.: *****
erdvus namas keliams butams - nuotrauka 1 erdvus namas keliams butams - nuotrauka 2 erdvus namas keliams butams - nuotrauka 3 erdvus namas keliams butams - nuotrauka 4 erdvus namas keliams butams - nuotrauka 5 erdvus namas keliams butams - nuotrauka 6 erdvus namas keliams butams - nuotrauka 7 erdvus namas keliams butams - nuotrauka 8